Wyłoniono zwycięzców konkursu Comedy Wildlife Photography Awards 2016. Nie przestaniesz się śmiać oglądające te zdjęcia

Trudno się szczerze nie uśmiechnąć, widząc te zdjęcia, uchwycone w najbardziej dogodnym momencie. Jest to już druga edycja konkursu Comedy Wildlife Photography Awards. Głównym założeniem plebiscytu jest lekkie i optymistyczne podejście do tematu fotografowania dzikich zwierząt. Tegorocznym zwycięzcą Grand Prix została Angela Bohlke zdjęciem lisa na śniegu, poruszającego się lotem koszącym, po paraboli.
Trudno się szczerze nie uśmiechnąć, widząc te zdjęcia, uchwycone w najbardziej dogodnym momencie. Jest to już druga edycja konkursu Comedy Wildlife Photography Awards. Głównym założeniem plebiscytu jest lekkie i optymistyczne podejście do tematu fotografowania dzikich zwierząt. Tegorocznym zwycięzcą Grand Prix została Angela Bohlke zdjęciem lisa na śniegu, poruszającego się lotem koszącym, po paraboli.
Źródło zdjęć: © © Angela Bohlke, Grand Prix konkursu oraz I miejsce w kategorii "The Nikon Creatures of the Land" / [www.comedywildlifephoto.com](http://www.comedywildlifephoto.com/)
Mikołaj Rożek

14.12.2016 21:09, aktual.: 26.07.2022 18:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nigdy nie jest dość śmiesznych zdjęć, a gdy są to fotografie zwierzaków, tym bardziej pojawia się uśmiech na twarzy. Oto zdjęcia zwycięzców Comedy Widlife Photography Awards 2016.

Pomysłodawcą i organizatorem całego konkursu jest fotograf przyrodniczy Paul Joynson-Hicks, który wyszedł z założenia, że w tradycyjnych konkursach fotografii przyrodniczej rzadko pojawiają się fotografie humorystyczne. Ponadto organizator zwraca uwagę na potrzebę ochrony przyrody, na którą ludzie mają bardzo duży wpływ. Dzięki konkursowi i jego optymistycznemu wyrazowi Paul ma nadzieje, że wszyscy, którzy zdjęcia obejrzą, pomyślą i będą rozmawiać o ochronie zwierząt.
Pomysłodawcą i organizatorem całego konkursu jest fotograf przyrodniczy Paul Joynson-Hicks, który wyszedł z założenia, że w tradycyjnych konkursach fotografii przyrodniczej rzadko pojawiają się fotografie humorystyczne. Ponadto organizator zwraca uwagę na potrzebę ochrony przyrody, na którą ludzie mają bardzo duży wpływ. Dzięki konkursowi i jego optymistycznemu wyrazowi Paul ma nadzieje, że wszyscy, którzy zdjęcia obejrzą, pomyślą i będą rozmawiać o ochronie zwierząt.© © Nicolas de Vaulx, zwycięzca w kategorii "The Kenya Airways Creatures in the Air" / [www.comedywildlifephoto.com](http://www.comedywildlifephoto.com/)
Zwyciężczyni konkursu, Angela Bohlke, otrzyma główną nagrodę, którą jest zestaw** Nikon D810 z obiektywem AF-S NIKKOR 24-120 mm f/4G ED VR**, możliwość udziału w tygodniowym fotograficznym safari w Kenii z Paulem jako towarzyszem i mentorem wyprawy. Ponadto przewidziano dla laureatki Grand Prix ręcznie robione, metalowe trofeum, wykonane w Wonder Workshop w Dar es Salaam na Tanzanii.
Zwyciężczyni konkursu, Angela Bohlke, otrzyma główną nagrodę, którą jest zestaw** Nikon D810 z obiektywem AF-S NIKKOR 24-120 mm f/4G ED VR**, możliwość udziału w tygodniowym fotograficznym safari w Kenii z Paulem jako towarzyszem i mentorem wyprawy. Ponadto przewidziano dla laureatki Grand Prix ręcznie robione, metalowe trofeum, wykonane w Wonder Workshop w Dar es Salaam na Tanzanii.© © Thomas Bullivant, zwycięzca w kategorii "The One Vision Imaging Junior" / [www.comedywildlifephoto.com](http://www.comedywildlifephoto.com/)
Kolejna edycja ma ruszyć w okolicy czerwca 2017. Nie podano jeszcze dokładnej daty, od której będzie można przesyłać zgłoszenia. Nie ma co tracić czasu, trzeba chwycić za aparaty i zacząć śledzić jakiegoś zwierzaka, nigdy nie wiadomo, w którym momencie zrobi coś zabawnego. Zobaczcie także pozostałe zdjęcia laureatów Comedy Wildlife Photography Awards.
Kolejna edycja ma ruszyć w okolicy czerwca 2017. Nie podano jeszcze dokładnej daty, od której będzie można przesyłać zgłoszenia. Nie ma co tracić czasu, trzeba chwycić za aparaty i zacząć śledzić jakiegoś zwierzaka, nigdy nie wiadomo, w którym momencie zrobi coś zabawnego. Zobaczcie także pozostałe zdjęcia laureatów Comedy Wildlife Photography Awards.© © Jim Chen, zwycięzca w kategorii "Underwater" / [www.comedywildlifephoto.com](http://www.comedywildlifephoto.com/)
Obraz
© © Mario Fiorucci, zwycięzca w kategorii "The Amazing Internet Portfolio" / [www.comedywildlifephoto.com](http://www.comedywildlifephoto.com/)
Obraz
© © Tom Stables, wysokie wyróżnienie / [www.comedywildlifephoto.com](http://www.comedywildlifephoto.com/)
Obraz
© © Perdita Petzl, wysokie wyróżnienie / [www.comedywildlifephoto.com](http://www.comedywildlifephoto.com/)
Obraz
© © Austin Thomas, wysokie wyróżnienie / [www.comedywildlifephoto.com](http://www.comedywildlifephoto.com/)
Obraz
© © Philip Marazzi, wysokie wyróżnienie / [www.comedywildlifephoto.com](http://www.comedywildlifephoto.com/)
Obraz
© © Rob Kroenert, wysokie wyróżnienie / [www.comedywildlifephoto.com](http://www.comedywildlifephoto.com/)
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)