Wynajmij studio za darmo i przetestuj sprzęt Fomei

Wynajmij studio za darmo i przetestuj sprzęt Fomei

Wynajmij studio za darmo i przetestuj sprzęt Fomei
Redakcja Fotoblogia.pl
05.10.2016 11:18, aktualizacja: 26.07.2022 18:50

Październik został ogłoszony miesiącem bezpłatnych jazd testowych w Studio Fomei. Umów się, przyjdź i zrób swoją sesję zupełnie za darmo.

Warszawskie Studio Fomei zaprasza wszystkich entuzjastów fotografii do bezpłatnego wynajęcia powierzchni oraz wykonania swojej sesji zdjęciowej. Podczas pracy będziecie mogli wykorzystywać dostępny tam sprzęt marki Fomei. Jedyne ograniczenia to to, że zdjęcia nie mogą być użyte w celach komercyjnych, a czas spędzony w studiu to maksymalnie 4 godziny.

Oprócz studia fotograficznego będziecie mieli do dyspozycji stanowisko do makijażu – wszystko o łącznej powierzchni 100 metrów kwadratowych. Będziecie mogli korzystać z lamp błyskowych oraz ciągłych marki Fomei, w tym z najnowszych lamp z serii Digital Pro X, Digitalis Pro S z funkcją HSS, lamp LED, HMI oraz Fresnel. Oczywiście na miejscu znajdziecie również liczne modyfikatory, statywy, tła i inne akcesoria.

Na miejscu jest również stanowisko do postprodukcji i druku z monitorem Eizo, termosublimacyjnymi drukarkami fotograficznymi DNP oraz Epson, kalibratorami X-Rite oraz DataColor i media do druku Fomeil Collection/ FomeiJet.

Jeśli będziecie potrzebowali pomocy, do Waszej dyspozycji będą specjaliści Fomei, którzy zajmują się oświetleniem studyjnym oraz zarządzaniem koloru i druku.

Szczegółów dowiecie się pisząc maila na adres sls@medikon.pl lub dzwoniąc pod numer telefonu 22 872 13 67.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)