Wypadli z motorówki podczas zdjęć, a ta wyrwała się spod kontroli

Wypadli z motorówki podczas zdjęć, a ta wyrwała się spod kontroli
Marcin Watemborski

16.10.2020 12:22, aktual.: 26.07.2022 14:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Podczas sesji zdjęciowej doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Uczestnicy sesji zdjęciowej wypadli za burtę, a motorówka bez nikogo na pokładzie uderzyła w molo. Wszystko zostało nagrane na filmie z helikopter.

Do niecodziennego wypadku doszło w hrabstwie Marin na Florydzie. 3 osoby płynące motorówką wypadły za burtę podczas robienia zdjęć, a ta z impetem uderzyła w molo i wystrzeliła w powietrze jak rakieta. Policja nie ukrywa zdziwienia.

Film nagrany z helikoptera pokazuje całe zajście. W opisie na Facebooku możemy przeczytać, że ponad 7 metrowa łódź wyrwała się spod kontroli. Po zatoczeniu kilku kółek oraz prawie stratowaniu osób, które z niej wypadły, pojazd wyrównał kurs i gnał ku brzegowi. Po uderzeniu w pierwszy dok i przeleceniu kilku metrów, łódź zatrzymała się na drugim.

Według raportu policyjnego, jedna osoba odniosła pomniejsze obrażenia podczas próby odpłynięcia na bezpieczną odległość. W sprawie jest prowadzone dochodzenie i nie zostały podane żadne szczegóły dotyczące zajścia. Póki co wszystko wskazuje, że powodem wypadku była sesja zdjęciowa na pokładzie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)