Wypróbuj Canona zanim kupisz

Wypróbuj Canona zanim kupisz

Wypróbuj Canona zanim kupisz
Kepifil
17.06.2008 10:00, aktualizacja: 02.08.2022 11:12

Ciekawą imprezę zaproponował sklep e-cyfrowe. Impreza "Spróbuj Canona zanim kupisz", organizowana jest przez sklep w Warszawie, i jest to propozycja atrakcyjnego spędzenia czasu oraz możliwość zapoznania się z najnowszym sprzętem fotograficznym firmy Canon.

Jak twierdzą organizatorzy impreza ma formę interaktywnych warsztatów, prowadzonych przez zawodowego fotografa. Będzie można więc nie tylko samodzielnie przetestować wymarzony sprzęt, ale także zaczerpnąć sporo wiedzy na temat samego fotografowania.

Dla wszystkich którzy pojawią się na spotkaniu, w przygotowanym studio fotograficznym zostaną zaaranżowane dwie sceny. Będą to martwa natura oraz praca z modelką, aby każdy z uczestników mógł pod okiem profesjonalisty spróbować swoich sił w fotografii studyjnej.

Po sesji będzie można przetestować drukarki fotograficzne firmy Canon, a przy okazji uwiecznić na wydrukach efekty swojej pracy.

Najbliższe spotkanie odbędzie się w sobotę 21 czerwca, w godzinach od 9.00 do 18.00. Jednak ilość miejsc jest ograniczona dlatego, zainteresowani muszą wpisać się do formularza rejestracyjnego. Na stronie formularza dodatkowo znajduje się lista sprzętu do przetestowania.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)