Wyprzedaż odbitek agencji Magnum potrwa tylko do piątku

Wyprzedaż odbitek agencji Magnum potrwa tylko do piątku

Wyprzedaż odbitek agencji Magnum potrwa tylko do piątku
Źródło zdjęć: © © Bruce Gilden / [shop.magnumphotos.com](http://shop.magnumphotos.com/)
Marcin Watemborski
07.06.2016 07:21, aktualizacja: 26.07.2022 19:01

Magnum Photos jest najbardziej prestiżową agencją fotograficzną, do której należą najlepsi fotografowie z całego świata. Do piątku możecie kupić kolekcjonerskie odbitki w atrakcyjnych cenach.

Odbitki przeznaczone na sprzedaż w wyprzedaży są podpisane, lub mają na sobie chociaż stempel agencji potwierdzający oryginalność. Specjalna oferta agencji będzie dostępna przez ograniczony czas. Zdjęcia możecie kupić w atrakcyjnej cenie 100 dolarów tylko do najbliższego piątku do godziny 23:00.

W obecnej kolekcji znajduje się 70 zdjęć w formacie 6 x 6”. Wśród fotografów, których prace zostały wystawione, można zobaczyć takie nazwiska jak: Martin Parr, Alex Webb, Rene Burri, Eve Arnold, Tim Heatherington i wiele innych. Tematem przewodnim jest „Mniej lub bardziej decydujący moment”.

Obraz

„Decydujący moment” to koncepcja oraz tytuł książki Henriego Cartier-Bressona, stworzona w 1952 roku podczas tłumaczenia jej z francuskiego - Images à la Sauvette. Twórca idei w osobistej kopii Martina Parra dopisał słowa „mniej lub bardziej” w celu podkreślenia wieloznaczności tego wyrażenia.

Obraz
© © Robert Capa / [shop.magnumphotos.com](http://shop.magnumphotos.com/)

Każdy z fotografów, których prace są prezentowane, został poproszony o osobistą selekcję zdjęcia ze swojego archiwum tak, by oddawało ono ideę decydującego momentu. Fotografie wraz z podpisami tworzą obraz tego, czym jest agencja Magnum Photos.

Obraz
© © Christopher Anderson / [shop.magnumphotos.com](http://shop.magnumphotos.com/)

Odbitki możecie zakupić za pośrednictwem strony internetowej.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)