Wypuścili motyle dla upamiętnienia zmarłej. Jeden usiadł na palcu jej ojca

Wypuścili motyle dla upamiętnienia zmarłej. Jeden usiadł na palcu jej ojca
Źródło zdjęć: © © Jessica Manns / [Facebook](https://www.facebook.com/JessicaMannsPhotography/)
Marcin Watemborski

03.07.2019 10:22, aktual.: 03.07.2019 12:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Podczas jednego z wesel, które fotografowała Jessica Manns, rodzina pana młodego postanowiła wypuścić piękne kolorowe motyle, by upamiętnić jego zmarłą siostrę. Wszyscy były niesamowicie wzruszeni, gdy jeden z nich wymownie usiadł na palcu jej ojca.

Śluby i wesela to piękne wydarzenia. Oprócz tradycyjnych elementów oraz zabaw weselnych, często państwo młodzi chcą zrobić coś oryginalnego. Na Facebooku fotografki ślubnej Jessiki Manns pojawiły się zdjęcia z uroczystości Maxa i Lydii Van Gorder.

Siostra pana młodego, Vanessa, miała śmiertelny wypadek w Boże Narodzenie kilka lat wcześniej. By uczcić jej pamięć, rodzice wypuścili setki kolorowych motyli podczas ceremonii. Mają one szczególne znaczenie dla wszystkich członków rodziny Van Gorder.

Nie wszystkie jednak odleciały od razu. Część usiadła na gościach, ale jeden był wyjątkowy. Wylądował na palcu ojca siostry pana młodego i nie chciał odlecieć. Gdy rozłożył skrzydła poleciał prosto na bukiet panny młodej. Wszyscy potraktowali to jak znak, że ten związek ma błogosławieństwo zmarłej kobiety, która dziś skończyłaby 29 lat.

Panna młoda wielokrotnie dziękowała fotografce za ujęcie tych pięknych momentów. W jednym ze swoich postów na Facebooku napisała: ”Dziękuję jeszcze raz Jessice Manns za ujęcie tych wyjątkowych i pięknych chwil na podczas naszego wesela. Vanessa była z nami tam całą noc. Za każdym razem, gdy przeglądam zdjęcia, przeżywam te chwile na nowo. Ujęłaś wszystko tak pięknie! Jesteś najlepsza!”.

Więcej zdjęć znajdziecie na Facebooku Jessiki Manns.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)