Wyślij zdjęcie na konkurs "Cyfrowe Wakacje" i wygraj Olympusa PEN!

fot. Artuone (CC) /flickr
fot. Artuone (CC) /flickr
Ola Błażowska

08.07.2010 18:37, aktual.: 01.08.2022 15:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeśli mieszkasz nad morzem, lub wybierasz się tam na wakacje, zrób zdjęcie, a następnie wyślij je na konkurs "Cyfrowe Wakacje"! Jego organizatorami są sklep Cyfrowe.pl i Gazeta Wyborcza Trójmiasto. Przewidziano atrakcyjne nagrody o łącznej puli 10.000 zł - laureaci pierwszych trzech miejsc otrzymają aparaty Olympus (PEN E-PL1 za I i II miejsce, mju Tough 8010 za III). Swoje prace nadsyłać można do 10 września 2010 roku.

Tematem konkursu jest przedstawienie województwa Pomorskiego - zdjęcie więc może zostać zrobione zarówno na Kaszubach, półwyspie Helskim, Trójmieście, bądź innym miejscu tego rejonu. Fotografia może przedstawiać jego walory przyrodniczo-historyczne, letnie zabawy i wypoczynek, fotografię rodzinną, zabawne sytuacje itp.

Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać maksymalnie trzy fotografie (nie większe niż 1,5 Mb) na adres promocja@gdansk.agora.pl do 10 września. (W temacie maila należy wpisać ?Cyfrowe wakacje? oraz imię i nazwisko, np. ?Cyfrowe wakacje, Jan Kowalski?).

Autor nadesłanego zdjęcia musi także podać: imię i nazwisko, adres, telefon kontaktowy oraz miejsce (miejscowość), w którym zdjęcie zostało wykonane wraz z krótkim opisem miejsca (np. nazwa ulicy czy jeziora, które jest na zdjęciu). Nadesłane zdjęcia będą publikowane na łamach internetowego wydania Gazety Wyborczej Trójmiasto .

Organizatorzy przewidzieli nagrody nie tylko dla trzech pierwszych miejsc, ale także dla pozostałych osób wyróżnionych:

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie sklepu cyfrowe.pl.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)