Wystartuj w konkursie, wygraj i pomóż dzieciom

Wystartuj w konkursie, wygraj i pomóż dzieciom
Kepifil

25.07.2008 08:31, aktual.: 02.08.2022 10:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Konkurs jest organizowany przez Nikona co dwa lata nieprzerwanie od 1969 roku. Nikon Photo Contest International 2008-2009 jest międzynarodowym konkursem uznawamym za jeden z największych i najbardziej prestiżowych na świecie.

Tegoroczna edycja konkursu odbywa się pod hasłem przewodnim "At the heart od image". Zdjęcia można zgłaszać w  dwóch kategoriach: dowolny temat i moja planeta. W drugiej kategorii oczekiwane są zdjęcia, które będą przedstawiały uczucia związane ze światem autora pracy. Na zdjęciach z tej kategorii może być przedstawione środowisko, sceny z życia codziennego lub rzeczy budzące namiętności.

Fotografie można przesyłać od 1.09- 30.11.2008r. Tak więc na wykonanie fotografii mamy trzy miesiące. Ogłoszenie zwycięzców jest planowane na lipiec 2009 r. Wszystkie fotografie zostaną ocenione przez zespół uznanych fotografów z całego świata. Łącznie zostanie przyznanych 54 nagrod. W poprzedniej edycji zgłoszono ponad 47 000 zdjęć nadesłanych przez 16 000 osób ze 135 krajów.

Za każdego uczestnika konkursu z Europy i Afryki, Nikon przekaże 2 euro na rzecz Fundacji Right to Play. Ta międzynarodowo organizacja humanitrana wykorzystuje programy sportowe oraz zabawę w celu poprawy zdrowia, rozwijania umiejętności życiowych oraz wspierania pokoju dla dzieci i społeczności w tych regionach świata, które są najbardziej upośledzone pod względem ekonomicznym i społecznym.

Więcej informacji o konkursie znajdziecie na stronie www.nikon-is-different.com/pl_PL/ w zakładce "Działania firmy Nikon".

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)