Wystartuj w konkursie, wygraj i pomóż dzieciom

Wystartuj w konkursie, wygraj i pomóż dzieciom

Wystartuj w konkursie, wygraj i pomóż dzieciom
Kepifil
25.07.2008 08:31, aktualizacja: 02.08.2022 10:48

Konkurs jest organizowany przez Nikona co dwa lata nieprzerwanie od 1969 roku. Nikon Photo Contest International 2008-2009 jest międzynarodowym konkursem uznawamym za jeden z największych i najbardziej prestiżowych na świecie.

Tegoroczna edycja konkursu odbywa się pod hasłem przewodnim "At the heart od image". Zdjęcia można zgłaszać w  dwóch kategoriach: dowolny temat i moja planeta. W drugiej kategorii oczekiwane są zdjęcia, które będą przedstawiały uczucia związane ze światem autora pracy. Na zdjęciach z tej kategorii może być przedstawione środowisko, sceny z życia codziennego lub rzeczy budzące namiętności.

Fotografie można przesyłać od 1.09- 30.11.2008r. Tak więc na wykonanie fotografii mamy trzy miesiące. Ogłoszenie zwycięzców jest planowane na lipiec 2009 r. Wszystkie fotografie zostaną ocenione przez zespół uznanych fotografów z całego świata. Łącznie zostanie przyznanych 54 nagrod. W poprzedniej edycji zgłoszono ponad 47 000 zdjęć nadesłanych przez 16 000 osób ze 135 krajów.

Za każdego uczestnika konkursu z Europy i Afryki, Nikon przekaże 2 euro na rzecz Fundacji Right to Play. Ta międzynarodowo organizacja humanitrana wykorzystuje programy sportowe oraz zabawę w celu poprawy zdrowia, rozwijania umiejętności życiowych oraz wspierania pokoju dla dzieci i społeczności w tych regionach świata, które są najbardziej upośledzone pod względem ekonomicznym i społecznym.

Więcej informacji o konkursie znajdziecie na stronie www.nikon-is-different.com/pl_PL/ w zakładce "Działania firmy Nikon".

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)