Wystaw swoje prace w Galerii Bezdomnej i zaproś znajomych na wernisaż

Wystaw swoje prace w Galerii Bezdomnej i zaproś znajomych na wernisaż

Wystaw swoje prace w Galerii Bezdomnej i zaproś znajomych na wernisaż
Redakcja Fotoblogia.pl
29.05.2018 08:10, aktualizacja: 26.07.2022 18:01

W najbliższą sobotę, 2 czerwca będziecie mieli okazję wystawić swoje prace w Galerii Bezdomnej. Najbliższa edycja odbędzie się w przestrzeni Royal Wilanów przy ul. Klimczaka 1, w Warszawie.

Galeria Bezdomna jest świetną okazją, żeby zrealizować swoje marzenie o własnej wystawie. W ramach tej inicjatywy, każdy może zaprezentować swoje prace. Wystarczy przyjść na miejsce w odpowiednim czasie i zamontować swoje zdjęcia w wyznaczonym do tego miejscu.

Nie jest istotne, jak duże macie doświadczenie, wystarczy, że chcecie zaprezentować swoją twórczość. Nie ma też ograniczeń wiekowych czy tematycznych. W dodatku, udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Obraz

Inicjatywa jest pomysłem dwójki fotografów: Tomka Sikory i Andrzeja Świetlika. Galerię nazwali bezdomną dlatego, że nie ma ona stałego miejsca. Wystawy odbywają się w miejscach udostępnianych przez różne instytucje na kilka dni.

Najbliższa edycja odbędzie się 2 czerwca w budynku Royal Wilanów przy ul. Klimczaka 1 w Warszawie. Wieszanie prac zaczyna się o w godzinach 8:00-15:00. Wernisaż odbędzie się o godzinie 17:00, a wystawa będzie trwała przez tydzień. Prace można oglądać od 3 do 8 czerwca w godzinach 8:00-18:00.

Jeśli chcecie wystawić swoje prace, zapoznajcie się z regulaminem i zarejestrujcie się przez formularz zgłoszeniowy lub na miejscu w dniu wydarzenia. Do dzieła!

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)