Yongnuo prezentuje obiektyw YN 60 mm f/2 Macro

Yongnuo prezentuje obiektyw YN 60 mm f/2 Macro10.05.2018 10:49
Yongnuo prezentuje obiektyw YN 60 mm f/2 Macro

Firma Yongnuo wchodzi na dobre na rynek niezależnych producentów optyki. Najnowszym produktem jest YN 60 mm f/2 Macro, czyli szkło do dużych zbliżeń, pozwalających na osiągnięcie powiększenia 1:1.

Yongnuo to chiński producent akcesoriów i optyki. Ich produkt są niedrogie, a stosunek jakości do ceny jest naprawdę warty rozważenia. Po tym, gdy zobaczyliśmy kilka szkieł tej firmy, przyszedł czas na kolejne. YN 60 mm f/2 Macro to obiektyw do fotografii makro, ale na pewno znajdzie uznanie wśród miłośników portretu lub krajobrazu.

W środku znajdziemy elektroniczną przysłonę, kontrolowaną z poziomu korpusu. Styki obiektywu zostały pokryte złotem dla lepszego przewodzenia sygnału. Producent przewiduje również możliwość aktualizowania oprogramowania szkła.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Chińska firma utrzymuje, że soczewki zostały pokryte różnymi powłokami, które mają poprawić przepływ światła oraz zmniejszyć odbłyski. Miejmy nadzieję, że tym razem będą one bardziej przydatne niż w przypadku poprzednich szkieł YN, w których właściwie na nic się zdały.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Spójrzmy sobie szczerze w oczy – to nie będzie obiektyw do profesjonalnego zastosowania, ale może być interesującą propozycją dla miłośników fotografii makro oraz zaawansowanych amatorów. Niestety nie znamy jeszcze ceny tego szkła.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)