Yui Mok zdradza, jak zrobił wiralowe zdjęcie na ślubie ksiecia Harry'ego i Meghan Markle

Yui Mok zdradza, jak zrobił wiralowe zdjęcie na ślubie ksiecia Harry'ego i Meghan Markle
Źródło zdjęć: © © Yui Mok / WPA Pool / Pool / Getty Images Europe
Marcin Watemborski

22.05.2018 07:57, aktual.: 22.05.2018 14:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Royal Wedding, czyli wesele księcia Harry'ego i Meghan Markle, odbiło się w mediach ogromnym echem. To temat, który jest na ustach tysięcy ludzi na całym świecie i nieprędko wygaśnie. Takie wydarzenie nie zdarza się często. Jest jedno zdjęcie, które obiegło internet jak błyskawica. Wiemy, jak powstało!

Yui Mok fotografował ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle na zlecenie swojej agencji. Podczas przejazdu po uroczystości zaślubin wykonał zdjęcie, które zapadło w pamięć wielu ludziom. Mimo tego, że zdjęcie wygląda, jakby było zrobione z drona, to nie jest – te były zabronione.

Obraz
© © Yui Mok / WPA Pool / Pool / Getty Images Europe

Fotograf zrobił to zdjęcie, gdy Książe i Księżna Sussex przejeżdżali pod bramą Jerzego IV przy wjeździe na Zamek Windsor. Pozycja reportera była idealna do uchwycenia wyjątkowego obrazu.

Niektórzy z użytkowników Twittera zwrócili uwagę na jego piękno. Lina A zapytała, czy Yui był świadomy tego, że para utworzyła coś na wzór serca. Fotograf wyznał, że to czysty przypadek. Jak widać – dobrym fotografom zdarzają się świetne sytuacje!

Yui za każdym razem zwraca uwagę na przynależność do agencji, dla której pracuje. Ani razu nie wziął wszystkiego na siebie. Press Association musi być dumne z tego, że ma w swoich szeregach tak oddanego fotoreportera.

Do wykonania tego fantastycznego zdjęcia, Yui wykorzystał aparat Canon EOS 1Dx Mark II z obiektywem 70-200 mm.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)