Z aparatem na skałki, czyli plener w Lądku-Zdroju

Z aparatem na skałki, czyli plener w Lądku-Zdroju

Wspinaczkowy plener w Lądku Zdrój
Wspinaczkowy plener w Lądku Zdrój
Krzysztof Basel
20.05.2011 07:31, aktualizacja: 01.08.2022 14:40

Warsztaty fotograficzne 2.8 zapraszają na interesujący plener fotograficzno-wspinaczkowy w Lądku-Zdroju na Dolnym Śląsku. W ramach zajęć przewidziano całodniowy kurs wspinaczki skałkowej pod okiem profesjonalnej kadry oraz klasyczne zajęcia fotograficzne.

Weekendowy plener odbędzie się w Lądku-Zdroju - pięknym turystycznym miasteczku w Kotlinie Kłodzkiej na Dolnym Śląsku. Zajęcia potrwają od 17 do 19 czerwca 2011 r., ale zgłoszenia trzeba wysłać do organizatorów do 8 czerwca. Koszt uczestnictwa to 300 zł

Plener jest przeznaczony zarówno dla osób początkujących, jak i bardziej zaawansowanych fotografów. Będą indywidualne konsultacje, więc każdy może wynieść coś dla siebie. Zajęcia wspinaczkowe przygotowano dla całkowitych laików. Organizatorzy podkreślają, że chodzi o naukę, dobrą zabawę i adrenalinę. Tę część pleneru będzie prowadzić będzie firma, która na co dzień organizuje kursy wspinaczkowe. Uczestnicy mają zagwarantowany specjalistyczny sprzęt ze wszystkimi atestami i zezwoleniami, a szkolenie jest ubezpieczone. Wszystkie zajęcia odbędą się pod okiem dwóch zawodowych fotografów, którzy na co dzień pracują dla dzienników w Polsce. Więcej informacji i relację z tamtego roku znajdziecie na http://dwaosiem.pl/.

Gdzie: Lądek-Zdrój

Kiedy: 17-19.06

Cena: 300 zł obejmuje ubezpieczenie, szkolenie wspinaczkowe i fotograficzne oraz nocleg; wyżywienie we własnym zakresie.

Nocleg: Lech i Czech (pokoje 2-3 osobowe z łazienkami)

Plan ramowy:

17.06 (piątek) do godziny 20:00

Meldujemy się na miejscu. Teoretyczne szkolenie wspinaczkowe, ognisko,

prezentacja zdjęć i rozmowy na temat niedzielnych zajęć fotograficznych

18.06 (sobota)

Rano (godzinę ustalimy na ognisku) wyjście na skały, kurs wspinaczkowy do wieczora, obiadokolacja, ognisko i oglądanie zdjęć z kursu wspinaczkowego (wszystkie zdjęcia zostaną przekazane uczestnikom)

19.06 (niedziela)

Rano wykład „Fotografia reporterska i jak fotografować miasto i w mieście”. Wspólne wyjście na miasto. Po powrocie analiza wykonanych fotografii

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)