"Z dzieckiem wszystko w porządku?" Zobacz genialne zdjęcia, które wysyła ojciec

"Z dzieckiem wszystko w porządku?" Zobacz genialne zdjęcia, które wysyła ojciec

"Z dzieckiem wszystko w porządku?" Zobacz genialne zdjęcia, które wysyła ojciec
Źródło zdjęć: © © Kenny Deuss / [Instagram](https://www.instagram.com/onadventurewithdad/)
Marcin Watemborski
20.11.2020 09:43, aktualizacja: 26.07.2022 14:39

My, mężczyźni, mamy w sobie coś, co ciągle każe nam sobie ze wszystkiego żartować. Nawet, gdy zostajemy ojcami. Kenny Deuss z Antwerpii opanował tę sztukę do perfekcji i wysyła swojej partnerce genialne zdjęcia ich córeczki, gdy pyta o nią. Po prostu mistrzostwo!

Kenny Deuss został tatą niecałe 2 lata temu, a żarty wciąż się go trzymają. Co więcej – wszedł na ich wyższy poziom. Widać, że jest dumny z bycia ojcem i doskonale wie, co zrobić, by wywołać uśmiech na twarzy swojej ukochanej, gdy ta jest zaciekawiona, co słychać u ich dziecka.

Za każdym razem, gdy Kenny dostaje zapytanie o maleństwo, odpowiada zdjęciami i fotomontażami, które brane na serio mogłyby wywołać niemałe zamieszanie. Ale przecież to wszystko żarty! Wystarczy trochę inwencji twórczej, podstawowych umiejętności retuszu i łatwo można poprawić komuś humor.

Na Instagramie Kenny’ego znajdziemy mnóstwo zabawnych zdjęć, na których zobaczymy przeróżne scenki, a wiele z nich przypomina sceny z kreskówek. Na pewno widzieliście kiedyś postaci odlatujące na balonach, albo motyw z zamknięciem w pralce. Nie zabrakło też trochę kontrowersyjnych tematów, jak pojawienie się postaci Donalda Trumpa. Patrząc na te zdjęcia, w przyszłości córka Kenny’ego będzie miała wspaniałą pamiątkę!

Więcej zdjęć znajdziecie na Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)