Za kulisami pracy znanych blogerów

fot. Gabriela Herman
fot. Gabriela Herman
P F

23.01.2011 15:43, aktual.: 01.08.2022 14:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Są młodzi, wykształceni, na co dzień prowadzą normalne życie, pracują w dużych firmach, studiują. Ich bronią jest słowo, piszą o rzeczach im bliskich, o modzie, nowych technologiach, celebrytach. Ich domeną jest niezależność, nikt nie sprawuje nad nimi kontroli i nie jest w stanie zmusić do czegokolwiek. Mimo że nie są zawodowymi dziennikarzami, to z ich zdaniem liczą się często największe media. Stali się bohaterami nowego cyklu amerykańskie fotografki Gabrieli Herman. Zobaczcie znanych blogerów przy pracy.

fot. Gabriela Herman
fot. Gabriela Herman

Portrety utrzymane są w ciekawej stylistyce. Jedynym źródłem światła jest ekran monitorów, co stwarza wrażenie, jakby dla blogerów jedynym światem był ten wirtualny. To chyba zamierzony zabieg, który pokazuje, że najlepszą porą do prowadzenia internetowego dziennika jest środek nocy. Widać także, że amerykańscy blogerzy mają słabość do produktów Apple'a. Swoją drogę ciekawe, jakby wyglądali polscy blogerzy w podobnej serii? Może ktoś podejmie się takiego tematu?

fot. Gabriela Herman
fot. Gabriela Herman

Gabriela Herman mieszka i pracuje w Nowym Jorku. Zawodowo fotografuje dla wielu lifestylowych magazynów. Jej zdjęcia był publikowane m.in. Wired oraz PDN magazine. Więcej można zobaczyć na stronie fotografki: http://www.gabrielaherman.com.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)