Zachód słońca nad morzem. Ten fotograf miał na to pomysł

Zachód słońca nad morzem. Ten fotograf miał na to pomysł

Zachód słońca nad morzem. Ten fotograf miał na to pomysł
Źródło zdjęć: © © Mitesh Patils / Agencja Forum
Justyna Kocur-Czarny
27.12.2019 14:06, aktualizacja: 26.07.2022 15:04

Czasami z nudów spływa na nas największa kreatywność. Zdjęcie zachodu słońca zrobił w swoim życiu chyba każdy. Ale nie takie.

Zachód słońca nad wodą - czy może być coś banalniejszego? Niezwykłe kolory, które dostarcza to zjawisko skusiły już chyba każdego. Z rozwojem wyczucia fotograficznego szukamy jednak coraz ciekawszych kadrów i nieoczywistych tematów. Kto by pomyślał, że jednym z nich może być właśnie zachód słońca? W dodatku, że może zainspirować do zrealizowania całej serii zdjęć?

Mitesh Patils stworzył serię zabawnych i nieoczywistych obrazków. W centrum każdego z nich znajduje się słońce. Z pomocą gry cieni i perspektywy zamienił słońce w piłkę do gry, kawałek sushi i żarówkę. 22-latek zdjęcia zrobił w Dahanu w zachodnich Indiach.

Obraz
© © Mitesh Patils / Agencja Forum

Być może też wpadliście kiedyś na pomysł, żeby chwycić między palcami jakiś budynek lub podeprzeć do zdjęcia krzywą wieżę w Pizie. Tutaj koncepcja jest właściwie ta sama, ale wykonana z dużą dozą kreatywności. Ten projekt to dowód na to, że czasem najprostsze pomysły są najlepsze.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)