Zachód słońca nad morzem. Ten fotograf miał na to pomysł

Zachód słońca nad morzem. Ten fotograf miał na to pomysł
Źródło zdjęć: © © Mitesh Patils / Agencja Forum
Justyna Kocur-Czarny

27.12.2019 14:06, aktual.: 26.07.2022 15:04

Czasami z nudów spływa na nas największa kreatywność. Zdjęcie zachodu słońca zrobił w swoim życiu chyba każdy. Ale nie takie.

Zachód słońca nad wodą - czy może być coś banalniejszego? Niezwykłe kolory, które dostarcza to zjawisko skusiły już chyba każdego. Z rozwojem wyczucia fotograficznego szukamy jednak coraz ciekawszych kadrów i nieoczywistych tematów. Kto by pomyślał, że jednym z nich może być właśnie zachód słońca? W dodatku, że może zainspirować do zrealizowania całej serii zdjęć?

Mitesh Patils stworzył serię zabawnych i nieoczywistych obrazków. W centrum każdego z nich znajduje się słońce. Z pomocą gry cieni i perspektywy zamienił słońce w piłkę do gry, kawałek sushi i żarówkę. 22-latek zdjęcia zrobił w Dahanu w zachodnich Indiach.

Obraz
© © Mitesh Patils / Agencja Forum

Być może też wpadliście kiedyś na pomysł, żeby chwycić między palcami jakiś budynek lub podeprzeć do zdjęcia krzywą wieżę w Pizie. Tutaj koncepcja jest właściwie ta sama, ale wykonana z dużą dozą kreatywności. Ten projekt to dowód na to, że czasem najprostsze pomysły są najlepsze.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)