Zamarznięte jeziora widziane z drona? Nie tym razem!

Zamarznięte jeziora widziane z drona? Nie tym razem!

Zamarznięte jeziora widziane z drona? Nie tym razem!
Źródło zdjęć: © © Josh Newcomb / [Reedit.com](https://www.reddit.com/r/mildlyinteresting/comments/abkfyo/the_way_this_picture_of_a_frozen_puddle_in_my/)
Kasia Piotrowska
03.01.2019 14:02, aktualizacja: 26.07.2022 16:00

Zdjęcie, które przedstawia zamarznięte zbiorniki wodne widziane z góry nie jest tym, czym wydaje się być na pierwszy rzut oka. Jeśli myślicie, że to kolejne zdjęcie z drona, to jesteście w błędzie.

Josh Newcomb ma w swojej galerii wiele zdjęć zrobionych z dużych wysokości. Fotografie wykonane przy pomocy dronów już nikogo nie dziwią, a żeby wykonać dobre zdjęcie lotnicze trzeba się już nieco nagimnastykować, ponieważ nie wystarczy jedynie wzbić się w powietrze.

Jedno zdjęcie zrobione przez Josha jest w pewien sposób wyjątkowe. Zrobił je we własnym ogródku iPhonem, z poziomu ziemi. Kiedy przeglądał swoje zdjęcia w telefonie, na to jedno musiał spojrzeć dwa razy, bo nawet jemu wydało się, że to zdjęcie lotnicze. Pewnie zastanawiał się kiedy ostatnio latał dronem nad zamarzniętymi jeziorami i dlaczego tego nie pamięta.

Po tym, jak fotograf opublikował to zdjęcie na portalu reddit.com obserwował, jak w błyskawicznym tempie staje się viralem. W komentarzach pojawiły się liczne sugestie, że mógł skłamać, że to są jeziora widziane z samolotu i sprawdzić, ilu ludzi uda się nabrać. Na ten pomysł było jednak za późno, bo wszyscy znali już ten kadr. Trafił on bowiem na główna stronę Reedita i uzyskał wynik ponad 100 tysięcy głosów w 24 godziny.

A wy? Dalibyście się nabrać?

[h4][url=https://slack-redir.net/link?url=https%3A%2F%2Fwww.research.net%2Fr%2FKT98DX9] Interesujesz się technologiami? Opowiedz nam o tym?[/url][/h4]

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)