Zapisy na cykle bezpłatnych warsztatów z Fujifilm już ruszyły

Zapisy na cykle bezpłatnych warsztatów z Fujifilm już ruszyły

Zapisy na cykle bezpłatnych warsztatów z Fujifilm już ruszyły
Redakcja Fotoblogia.pl
23.05.2017 06:15, aktualizacja: 26.07.2022 18:30

Jacek Bonecki poprowadzi cykl bezpłatnych warsztatów Fujifilm, dotyczących fotografii rajdowej. Odbędą się one w czterech offroadowych miejscach w Polsce, a do wyboru będzie aż sześć terminów.

Firma Fujifilm przy współpracy z firmą Jeep organizuje warsztaty skierowane do miłośników fotografii i motoryzacji. Tematem spotkań będzie fotografia rajdowa. Będziecie mogli zgłębić również tajniki na temat fotografii dynamicznej oraz produktowej. Podczas warsztatów będzie można przetestować aparaty Fujifilm X, obiektywy Fujinon XF oraz średnioformatowy aparat Fujifilm GFX50 z obiektywami.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, lecz obowiązują zapisy i rekrutacja. Odbywają się one na stronie Akademii Fujifilm. Oprócz danych osobowych należy przesłać zdjęcia swojego autorstwa – produktowe oraz o tematyce motoryzacyjnej lub rajdowej. Organizatorzy zwrócą również uwagę na linki do blogów, konta na Facebooku i Instagramie.

Obraz

Osoby, które będą chciały wziąć udział w Jeep Campie, są proszone o przedstawienie siebie w 3-5 zdaniach.

[h4]DATY, LOKALIZACJE[/h4]

  • []9, 10, 11 czerwca – SPECJALNA EDYCJA podczas Jeep Campu w Karkonoszach (zapisy do 28.05)[]2 lipca (g. 14-19) – Pustynia Siedlecka koło Częstochowy (zapisy do 21.06)[]8 lipca (g. 14-19) – Poligon w Czarnem koło Szczecinka (zapisy do 27.06) 5 sierpnia (g. 14-19) – Autodrom Włościejewki koło Książa Wielkopolskiego (zapisy do 25.07)

Warsztaty są przeznaczone dla osób pełnoletnich.

Podczas spotkań zostanie ogłoszony konkurs na najciekawsze zdjęcie. Po każdym z nich zostanie wyłonione dwóch zwycięzców, którzy otrzymają gadżety od firmy Jeep, natomiast spośród 8 wyróżnionych zostanie wybrane zdjęcie zwycięskie. Nagrodą będzie aparat Fujfilm X-T20 z obiektywem Fujinon XC 16-50.

Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)