Zapowiedź nowego Olympusa zdradza, jak będzie wyglądał aparat

Zapowiedź nowego Olympusa zdradza, jak będzie wyglądał aparat

Zapowiedź nowego Olympusa zdradza, jak będzie wyglądał aparat
Monika Homan
03.01.2019 08:29, aktualizacja: 26.07.2022 16:00

24 stycznia poznamy wszystkie szczegóły dotyczące najnowszego dziecka Olympusa. Na kanale firmy pojawił się krótki filmik, który zapowiada premierę nowego aparatu. Nie zdradza on zbyt wiele, ale potwierdza plotki dotyczące jego wyglądu. Użytkownicy nie są zadowoleni.

Na kanale Olympusa, na YouTube pojawiła się zapowiedź nowego aparatu. Krótki film nie zdradza zbyt wielu szczegółów, ale potwierdza plotki dotyczące wyglądu aparatu.

W ciągu niespełna dwudziestu sekund filmu można dostrzec, że najnowszy Olympus nieco odbiega od ideologii niewielkich rozmiarów bezlusterkowców. Według zdjęć, które pojawiły się na portalu 43rumors.com E-M1X wielkością będzie zbliżony do swojej poprzedniej wersji, tylko że z zamocowanym battery gripem. Tak też wygląda aparat na oficjalnym zwiastunie.

OM-D_24 January 2019_Vol.1

Firma nie zdradza zbyt wiele. Nie mamy żadnych oficjalnych informacji o specyfikacji aparatu. Z filmu możemy poznać tylko datę premiery, która odbędzie się 24 stycznia. W serwisie 43rumors przeczytamy, że aparat może być wyposażony w. 20-megapikselową matrycę, ale możliwe będzie też wykonanie 50-megapikselowych zdjęć. Nie są to jednak potwierdzone informacje - te poznamy pod koniec stycznia.

Obraz
© Źródło: [43rumors.com](https://www.43rumors.com/pollwhatsthenewcamerayouwanttogetion2019em1xpenfiis1s1r/)

W komentarzy użytkowników systemu mikro 4/3 wynika, że wygląd nowego aparatu nie przypadł im do gustu. I nie ma co się dziwić. Olympus do tej pory znany i lubiany był z małych, zgrabnych konstrukcji. Najnowszy projekt taki nie jest i pojawia się wiele głosów, świadczących o rozczarowaniu fanów Olympusa. Z ostatecznym werdyktem warto jednak zaczekać do premiery - może producent zaskoczy nas specyfikacją aparatu, choć jest to mało prawdopodobne.

[h4][url=https://slack-redir.net/link?url=https%3A%2F%2Fwww.research.net%2Fr%2FKT98DX9] Interesujesz się technologiami? Opowiedz nam o tym?[/url][/h4]

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)