Zapraszamy na plener fotograficzny Lwów Sentymentalny

Zapraszamy na plener fotograficzny Lwów Sentymentalny

Zapraszamy na plener fotograficzny Lwów Sentymentalny
Źródło zdjęć: © © [Fotowarsztaty](http://fotowarsztaty.com)
Mikołaj Rożek
26.10.2016 10:24, aktualizacja: 26.07.2022 18:48

Lwów to fantastyczne miejsce do fotografowania. Szczególnie, jeśli pomaga nam w tym historyk, a do dyspozycji mamy obiektywy marki Tokina.

Wraz z serwisem fotowarsztaty.com i firmą Tokina, zapraszamy Was do wzięcia udziału w warsztatach odbywających się w dniach od 2 do 4 grudnia 2016 w historycznym Lwowie. Do dyspozycji uczestników Tokina udostępni bezpłatne wypożyczenie swoich obiektywów.

Organizatorzy przygotowali szczegółowy plan zwiedzania tego wielokulturowego miasta. Uczestnicy odwiedzą miejsca najbardziej znane, ale i te trochę mniej. W programie uwzględniono m. in. trzy katedry, tajemniczą cerkiew wołoską, mistyczne freski Rosena, zaułek ormiański, cmentarz Orląt Lwowskich i inne. Przy okazji, ekipa warsztatowa wybierze się na przejażdżkę lwowskim tramwajem oraz wycieczkę po targach staroci. Przewodnikiem grupy będzie historyk z wykształcenia i zamiłowania, Bogdan Augustyn, który jest także pomysłodawcą, założycielem i pierwszym wokalistą kultowego zespołu punkrockowego KSU.

Obraz
© © [Fotowarsztaty](http://fotowarsztaty.com)

Warsztaty zostały przewidziane dla osób, które mają już doświadczenie w fotografii. Opanowane podstawy teoretyczne są istotne, ponieważ wyprawa skupi się przede wszystkim na robieniu zdjęć, aby wykorzystać w pełni klimat Lwowa, tym samym zabraknie miejsca na wykłady. Uczestnicy zapoznają się głównie z tematyką street photo z uwzględnieniem architektury urbex oraz zdjęć nocnych. Nadarza się niepowtarzalna okazja doświadczenia wyjątkowej atmosfery fotograficznej w scenerii historycznego miasta Ukrainy. Na czas warsztatów firma Tokina bezpłatnie udostępni do wypożyczenia pełne portfolio swoich obiektywów. Ponadto do dyspozycji zostaną oddane filtry Hoya oraz statywy Triopo.

Koszt uczestnictwa w wyjeździe wynosi 580 zł/os. i obejmuje uczestnictwo w warsztatach, nocleg ze śniadaniem w Polsce (piątek, 02.12), nocleg w hotelu we Lwowie (ze śniadaniem), a także podróż busem na Ukrainę. Na warsztaty obowiązują zapisy oraz kolejność zgłoszeń. Więcej informacji znajdziecie na stronie fotowarsztaty.com

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)