Piotr Nadolski opowie Wam o fotografii aktu już niedługo

Piotr Nadolski opowie Wam o fotografii aktu już niedługo13.10.2016 07:59
Piotr Nadolski opowie Wam o fotografii aktu już niedługo
Źródło zdjęć: © © Foto ABC
Mikołaj Rożek

Firma Foto ABC, przy współpracy z Tokiną i Quadralite, organizuje w listopadzie 2016 warsztaty, przygotowane z myślą o fotografowaniu piękna nagiego, kobiecego ciała. Poznajcie szczegóły i program warsztatów

W dniach 18.11 - 20.11.2016 w zabytkowym dworku pod Łodzią odbędą się warsztaty fotografii aktu, organizowane przez sklep Foto ABC przy współpracy z Tokiną i Quadralite. Zajęcia będą poprowadzone przez Piotra Nadolskiego, portrecistę, fotografa teatralnego i aktowego. Organizatorzy przygotowali weekend wypełniony atrakcyjnym programem.

Uczestniczy zapoznają się, jak krok po kroku przygotować się do sesji aktu i jak ją sukcesywnie poprowadzić. Gdzie szukać modelek? Jak z nimi rozmawiać? Na jakie aspekty prawa i bezpieczeństwa przede wszystkim zwrócić uwagę? Pod okiem fachowców znajdziecie odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań, które nasuną się w trakcie warsztatów. Oczywiście praca z modelkami to nie wszystko. Warsztaty poruszają ponadto temat przygotowania studia pod sesję aktu. Od wyboru światła i obiektywów, po obróbkę w Adobe Lightroom i Photoshop. Podczas trwania zajęć do dyspozycji uczestników będą obiektywy firmy Tokina oraz oświetlenie studyjne Quadralite.

Cena warsztatów wynosi 500 zł i obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie, pracę z modelką oraz dostęp do sprzętu. Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona, więc lepiej nie zastanawiać się zbyt długo. Serdecznie zapraszamy.

Więcej informacji znajdziecie na fanpage'u sklepu Foto ABC

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)