Piotr Nadolski opowie Wam o fotografii aktu już niedługo

Piotr Nadolski opowie Wam o fotografii aktu już niedługo

Piotr Nadolski opowie Wam o fotografii aktu już niedługo
Źródło zdjęć: © © Foto ABC
Mikołaj Rożek
13.10.2016 07:59, aktualizacja: 26.07.2022 18:49

Firma Foto ABC, przy współpracy z Tokiną i Quadralite, organizuje w listopadzie 2016 warsztaty, przygotowane z myślą o fotografowaniu piękna nagiego, kobiecego ciała. Poznajcie szczegóły i program warsztatów

W dniach 18.11 - 20.11.2016 w zabytkowym dworku pod Łodzią odbędą się warsztaty fotografii aktu, organizowane przez sklep Foto ABC przy współpracy z Tokiną i Quadralite. Zajęcia będą poprowadzone przez Piotra Nadolskiego, portrecistę, fotografa teatralnego i aktowego. Organizatorzy przygotowali weekend wypełniony atrakcyjnym programem.

Uczestniczy zapoznają się, jak krok po kroku przygotować się do sesji aktu i jak ją sukcesywnie poprowadzić. Gdzie szukać modelek? Jak z nimi rozmawiać? Na jakie aspekty prawa i bezpieczeństwa przede wszystkim zwrócić uwagę? Pod okiem fachowców znajdziecie odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań, które nasuną się w trakcie warsztatów. Oczywiście praca z modelkami to nie wszystko. Warsztaty poruszają ponadto temat przygotowania studia pod sesję aktu. Od wyboru światła i obiektywów, po obróbkę w Adobe Lightroom i Photoshop. Podczas trwania zajęć do dyspozycji uczestników będą obiektywy firmy Tokina oraz oświetlenie studyjne Quadralite.

Cena warsztatów wynosi 500 zł i obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie, pracę z modelką oraz dostęp do sprzętu. Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona, więc lepiej nie zastanawiać się zbyt długo. Serdecznie zapraszamy.

Więcej informacji znajdziecie na fanpage'u sklepu Foto ABC

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)