Żarłacz biały wdarł się do klatki z fotografem. Cudem uszedł z życiem

Żarłacz biały wdarł się do klatki z fotografem. Cudem uszedł z życiem
Paweł Ziemiński

20.08.2019 09:23, aktual.: 26.07.2022 15:40

To wygląda przerażająco. Bez dwóch zdań. Wielki rekin przebił się przez sztachety klatki, w której był fotograf. Mężczyzna wykazał się niesamowitym opanowaniem i uszedł z całego zdarzenia bez szwanku. Zobaczcie to na własne oczy.

David Hobby udostępnił ostatnio na swoim Twitterze filmik z 2016 roku, na którym widać naprawdę przerażającą sytuację. Wyobraźcie sobie – piękny dzień, woda, obserwacja rekinów. Co mogłoby pójść nie tak, skoro jesteście w klatce zabezpieczającej przed drapieżnikami? Jak się okazuje, klatka może nie wytrzymać siły zwierzęcia, a ono może wedrzeć się do środka.

Rekiny nie potrafią pływać do tyłu, więc spłoszone zwierze, które uderzyło w klatkę i wpłynęło do środka, zaczęło się rzucać w popłochu, próbując uciec. Chwilę później widzimy na filmie, krew. Całe szczęście nie należy ona do fotografa, który był w środku, a do rekina, który zranił się prętami.

Great White Shark Cage Diving Breach Accident (Original)

W trakcie niespodziewanego wydarzenia w klatce przebywał Ming Chan, instruktor nurkowania i fotograf mobilny. Jakimś cudem udało mu się uciec z klatki przez jej dno, dzięki czemu uniknął spotkania z pokaźnych rozmiarów żarłaczem białym. Po tym, jak ryba się wyswobodziła, nurek jak gdyby nigdy nic wyszedł z klatki – bez szwanku. Następnego dnia Ming wrócił do pracy.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)