Zatrudniamy! Dołącz do zespołu WP Fotoblogia we Wrocławiu!

Zatrudniamy! Dołącz do zespołu WP Fotoblogia we Wrocławiu!
Redakcja Fotoblogia.pl

10.02.2020 10:00, aktual.: 26.07.2022 15:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Znasz się na fotografii, umiesz pisać, chcesz bawić się najnowszym sprzętem fotograficznym, a szczytem twoich marzeń nie jest robienie zdjęć "dziwnego pana" na stocka? Mamy idealnie miejsce pracy dla ciebie! Daj znać, wyślij CV i pogadajmy.

Kim jesteśmy, dokąd zmierzamy...?

WP Fotoblogia to obecnie największy i najprężniej rozwijający się portal fotograficzny w Polsce, będący częścią grupy Wirtualna Polska Media. W związku z tym potrzebujemy rąk do pracy, które nie boją się odcisków od pisania, a także oczu, które widziały już setki zdjęć. Jeśli chcesz wsiąknąć w świat fotografii od podszewki, poznać go z zupełnie innej strony, jeździć z nami na różne wydarzenia i łapać najnowszy sprzęt - nie ma na co czekać!

Obraz

Pasujesz do nas?

Zależy nam na ludziach z otwartymi głowami, którzy nie boją się podjąć wyzwania, ani wyrażać własnego zdania. Jeśli uważasz, że jakieś zdjęcie ma fascynującą historię i chcesz ją przedstawić albo nie zgadzasz się z wynikami największych konkursów fotograficznych - tutaj możesz wyrazić swoje myśli. Wiadomo - czasem łapią nas doły i przygniata rzeczywistość, co przekłada się na nasze zdjęcia - może masz pomysł jak wyjść z kryzysu twórczego? Opowiedz nam o tym!

Proponujemy:

Obraz

Podejmij wyzwanie i działaj!

Nie bój się spróbować, do odważnych świat należy. Wyślij swoją aplikację za pomocą systemu eRecruiter. Kilka zdjęć twojego autorstwa oraz przykładowy tekst będą mile widziane. Nie zapomnij w CV dopisać klauzuli z ramki poniżej. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)