Zdjęcia Google synchronizują się z iOS‑em na podstawie polubionych zdjęć

Zdjęcia Google synchronizują się z iOS-em na podstawie polubionych zdjęć
Marcin Watemborski

14.12.2020 10:41, aktual.: 14.12.2020 11:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mimo zapowiedzi zmian, Google nie zapomina o bieżących aktualizacjach. Najnowsza zmiana w Zdjęciach Google przypadnie do gustu tym, którzy zamierzają stale używać aplikacji. Synchronizacja między usługą, a zdjęciami na urządzeniach z iOS zdecydowanie upraszcza sprawę.

Jeśli używacie iPhone’a lub iPada oraz Zdjęć Google, sprawa z synchronizacją zdjęć będzie od teraz łatwiejsza. Obrazy, które dostaną od was serduszko na urządzeniu mobilnym automatycznie zostaną przeniesione do chmury i w drugą stronę – dodane do ulubionych znajdą się na smartfonie lub tablecie.

Synchronizacja zasobów wydaje się być sprawą ważną, gdy używamy naszych urządzeń mobilnych do przeglądania dużej ilości zdjęć. W przypadku dokonywania selekcji na smartfonie lub tablecie, a później przenoszenia pracy na komputer łatwiej będzie przełączać się na jednym urządzeniu niźli na dwóch osobnych.

Android Police informuje, że nowa funkcja działa szybciej w przypadku oznaczania obrazów gwiazdką w Zdjęciach Google – wtedy niemal od razu pojawiają się w rolce aparatu na iPhonie i iPadzie. W drugą stronę zajmuje to trochę dłużej.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)