Zdjęcia, które pokazują, że Brad Pitt wybiera partnerki podobne do siebie

Zdjęcia, które pokazują, że Brad Pitt wybiera partnerki podobne do siebie
Monika Homan

31.07.2018 10:31, aktual.: 26.07.2022 17:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Internauci oszaleli na punkcie zdjęć Brada Pitta ze swoimi partnerkami, na których wygląda tak jak one. Na Tweeterze posypały się setki tysięcy polubień i komentarzy.

Jest wiele teorii na temat tego, w jaki sposób ludzie dobierają sobie partnerów. Pod względem biologicznym sprawa jest prosta - liczą się dobre geny. Od strony psychologicznej sprawa nieco się komplikuje, bo pod uwagę trzeba wziąć wiele czynników. Mówi się, że często wybieramy partnerów na podobieństwo swoich rodziców. Trudno jednak powiedzieć ile w tym prawdy.

Sądząc po tych zdjęciach, Brad Pitt z pewnością nie szuka partnerek podobnych do kogokolwiek innego, niż on sam. Sarah McGonagall udostępniła ostatnio na Twitterze zdjęcie wycinka z gazety, ze zdjęciami Pitta z jego partnerkami, opatrzonymi tytułem "Brad: mężczyzna, który lubi wyglądać jak jego dziewczyna".

Obraz

Pod tweetem pojawiła się lawina komentarzy i prawie 400 tysięcy polubień. Trzeba przyznać, że w tej teorii coś jest, bo na opublikowanych zdjęciach Pitt naprawdę jest podobny do swoich partnerek, albo one są podobne do niego.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)