Zdjęcia Marilyn Monroe w ciąży były ukrywane przed mediami. Teraz wyszły na jaw

Zdjęcia Marilyn Monroe w ciąży były ukrywane przed mediami. Teraz wyszły na jaw

Zdjęcia Marilyn Monroe w ciąży były ukrywane przed mediami. Teraz wyszły na jaw
Źródło zdjęć: © © Frida Hull
Marcin Watemborski
29.08.2017 10:19, aktualizacja: 29.08.2017 21:55

Marilyn Monroe pragnęła dziecka jak niczego innego na świecie. Niestety los nie był dla niej łaskawy i poroniła trzykrotnie. Zwłaszcza ta ciąża była skrupulatnie ukrywana przed mediami, skandal wisiał w powietrzu.

Życie Marilyn Monroe to bardzo burzliwa historia – romanse, wykonanie piosenki dla prezydenta Kennedy’ego, liczne filmy i występy i na końcu samobójcza, tajemnicza śmierć. Ta kobieta do dziś jest uważana za wiele osób za ikonę stylu.

Obraz
© © Frida Hull

Zdjęcia, które widzicie, pokazują aktorkę w początkowej fazie ciąży. Zrobiła je przyjaciółka Monroe – Frida Hull, dokładnie 8. Lipca 1960 roku. Marilyn odbywała wtedy wizytę w nowojorskich Fox Studios. Była na przymiarce stylizacji oraz fryzury do filmu ”Skłóceni z życiem” (”The Misfits”) z Clarkiem Gable i Montgomerym Cliftem.

Obraz
© © Frida Hull

Ciąża ta była ukrywana przed całym światem. Aktorka zdradziła jedynie swojej przyjaciółce, Fridzie, że ojcem dziecka nie jest jej ówczesny mąż – scenarzysta Arthur Miller, lecz Yves Montand – jej partner z planu filmu ”Pokochajmy się” (”Let’s Make Love”), do którego scenariusz również napisał Arthur Miller.

Obraz
© © Frida Hull
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)