Zdjęcia, na których widać prawdziwą charcią przyjaźń

Zdjęcia, na których widać prawdziwą charcią przyjaźń
Źródło zdjęć: © © Sighthound Squad / [Facebook](https://www.facebook.com/SighthoundSquad/photos/a.1076418005759818/1559164977485116/?type=3&theater)
Kasia Piotrowska

02.01.2019 13:46, aktual.: 26.07.2022 16:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sighthund Squad to firma, która zajmuje się produkcją niebanalnych akcesoriów dla psów takich jak smycze czy obroże. Twarzą, a właściwie pyskiem marki są trzy urocze psiaki: Fargo, Luna i Olivia.

Trzy charty: Fargo - biszkoptowo-biały borzoj, Luna - chart perski oraz Olivia - greyhound, wdzięcznie pozują swoim właścicielom reklamując ręcznie robione akcesoria dla zwierząt. Nie jestem przekonana, czy taka forma reklamy jest efektywna, ponieważ przy całym uroku zwierząt nie zwraca się uwagi na produkty. Zdjęcia za to z pewnością są warte uwagi.

Ich właściciele poznali się przez Instagrama. Wspólna miłość do czworonogów doprowadziła do tego, że zarówno psy, jak ich właściciele stali się przyjaciółmi. Psy wspólnie spędzały weekendy biegając po litewskich lasach. Z przyjaźni właścicieli zrodził się wspólny biznes - ręcznie robione produkty dla psów.

Na firmowym profilu Sighthund Squad, na Instagramie możemy zobaczyć, że psiaki mają jeszcze jedną wspólną pasję - pozowanie do zdjęć. Ich właściciele podczas wspólnych harców robią im wspaniałe zdjęcia.

[h4][url=https://slack-redir.net/link?url=https%3A%2F%2Fwww.research.net%2Fr%2FKT98DX9] Interesujesz się technologiami? Opowiedz nam o tym?[/url][/h4]

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)