Zdjęcia pięknej policjantki z Niemiec rozeszły się w internecie. Wezwali ją przełożeni

Zdjęcia pięknej policjantki z Niemiec rozeszły się w internecie. Wezwali ją przełożeni
Źródło zdjęć: © © Adrienne Koleszar / [Instagram](https://www.instagram.com/adrienne_koleszar/)
Paweł Ziemiński

07.12.2018 13:36, aktual.: 26.07.2022 16:02

Adrienne Koleszar jest znana z bycia najpiękniejszą policjantką w całych Niemczech. Na jej Instagramie jest ponad 550 tysięcy obserwujących. Przełożeni kazali jej wybrać między karierą w policji, a modelingiem.

34-letnia Adrienne Koleszar została okrzyknięta najbardziej zjawiskową kobietą w niemieckiej policji. Nie ma się czemu dziwić, bo jej uroda naprawdę zachwyca. Kobieta z Drezna od dwóch lat nosi tytuł ”najpiękniejszej policjantki”, ale wcale nie sprzyja to jej karierze zawodowej.

Od czasu, gdy ludzie zwrócili uwagę na Adrienne, ta postanowiła wczuć się w rolę i mocno rozwijała swojego instagrama. W chwili pisania artykułu ma 588 tysięcy obserwujących, którzy zachwycają się jej zdjęciami – zarówno w mundurze, jak i stroju kąpielowym.

Niestety życie modelki nie łączy się z oddaniu służbie. Ostatnie pół roku kobieta spędziła na bezpłatnym urlopie, by wrócić do pracy 1 stycznia 2019 roku. Przez ten czas jej Instagram mocno się rozwinął, a kariera nabrała tempa. Praca influencerki i modelki zajmuje jej dużo czasu, a jej przełożeni dali jej prosty wybór – albo wróci do pracy na pełen etat, albo odejdzie. Kobieta ma czas do poniedziałku, by zdecydować, co woli robić w życiu.

Więcej zdjęć pięknej policjantki znajdziecie na Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)