Zdjęcia www Sieci #12, czyli subiektywny przegląd ciekawych zdjęć tygodnia

Zdjęcia www Sieci #12, czyli subiektywny przegląd ciekawych zdjęć tygodnia

Słowiańsk po ostrzelaniu baz rebeliantów przez ukraińskie wojsko. Wojsko i oddziały Gwardii Narodowej przejmują kontrolę nad pozycjami prorosyjskich separatystów.
Słowiańsk po ostrzelaniu baz rebeliantów przez ukraińskie wojsko. Wojsko i oddziały Gwardii Narodowej przejmują kontrolę nad pozycjami prorosyjskich separatystów.
Źródło zdjęć: © © Evgeniy Aleksandrovich / makarov771.deviantart.com
Magda Szewczuwianiec
06.07.2014 08:32, aktualizacja: 26.07.2022 19:54

Subiektywnym okiem wstecz. Co ciekawego przewinęło się w zeszłym tygodniu przez moje ręce, co wpadło mi w oko i zostało gdzieś w pamięci.

Elliot i kura. Zdjęcie autorstwa Lisy wyzwala tęsknotę za dzieciństwem i harcami u babci na podwórzu. Lisa, jako mama dziesiątki pociech, wie jak uchwycić urok dziecka.
Elliot i kura. Zdjęcie autorstwa Lisy wyzwala tęsknotę za dzieciństwem i harcami u babci na podwórzu. Lisa, jako mama dziesiątki pociech, wie jak uchwycić urok dziecka.© © Lisa Holloway / ljhollowayphotography.com
Austin swoje uliczne zdjęcia robi z całkowitego zaskoczenia, spod pachy, spod przysłowiowej spódnicy. Prawie nigdy nie podnosi aparatu do oczu i nie zatrzymuje się na dłużej.
Austin swoje uliczne zdjęcia robi z całkowitego zaskoczenia, spod pachy, spod przysłowiowej spódnicy. Prawie nigdy nie podnosi aparatu do oczu i nie zatrzymuje się na dłużej.© © Austin Cadore / flickr.com/people/acadore
Mniej znaczy więcej. Nastrojowe zdjęcie Andre przenosi nas do godziny piątej rano gdy wędkarze w milczeniu wpratrują się w wędkę, a okoliczne ptactwo wodne, raz po raz pokrzykuje coś w szuwarach.
Mniej znaczy więcej. Nastrojowe zdjęcie Andre przenosi nas do godziny piątej rano gdy wędkarze w milczeniu wpratrują się w wędkę, a okoliczne ptactwo wodne, raz po raz pokrzykuje coś w szuwarach.© © Andre Torres / imagepro.photography.com/andretorres
Klasyczny akt spod obiektywu i myszki rosyjskiego fotografa. Zdjęcie, które na pierwszy rzut oka przypomina obraz, może wydawać się zbyt przesadnie potraktowane Photoshopem, niemniej jednak IMHO zasługuje na dłuższy rzut okiem.
Klasyczny akt spod obiektywu i myszki rosyjskiego fotografa. Zdjęcie, które na pierwszy rzut oka przypomina obraz, może wydawać się zbyt przesadnie potraktowane Photoshopem, niemniej jednak IMHO zasługuje na dłuższy rzut okiem.© © Alexey Nikishin / seredin.deviantart.com
Zdjęcie urzekło swoim nierealnym, z lekka plastikowym, urokiem. Dziewczyna z kadru przypomina mi jakąś postać z gry komputerowej. Może Lara?
Zdjęcie urzekło swoim nierealnym, z lekka plastikowym, urokiem. Dziewczyna z kadru przypomina mi jakąś postać z gry komputerowej. Może Lara?© © Andy Elste / 500px.com/andyelste
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)