Zdjęcia www Sieci #6, czyli subiektywny przegląd ciekawych zdjęć tygodnia

Zdjęcia www Sieci #6, czyli subiektywny przegląd ciekawych zdjęć tygodnia

Kim Hwan jest fotografem, muzykiem, zajmuje się też tworzeniem filmów. Do jego zdjęć przyciągnęło mnie świetne oko do kadrów i wyczucie chwili.
Kim Hwan jest fotografem, muzykiem, zajmuje się też tworzeniem filmów. Do jego zdjęć przyciągnęło mnie świetne oko do kadrów i wyczucie chwili.
Źródło zdjęć: © © Kimhwan SEOULIST / kimhwanart.com
Hanna Rosół
16.05.2014 12:18, aktualizacja: 16.05.2014 14:18

Każdego tygodnia spędzam wiele czasu na przeglądaniu inspirujących fotografii opublikowanych w Internecie. Zobaczcie ciekawe zdjęcia, na które natknęłam się w tym tygodniu.

Matt Emmett odkrywa drugą, mniej znaną stronę miast. Eksploruje głównie Europę - na jego stronie znajdziecie zadziwiające zdjęcia miejsc, które nieświadomie mijamy każdego dnia.
Matt Emmett odkrywa drugą, mniej znaną stronę miast. Eksploruje głównie Europę - na jego stronie znajdziecie zadziwiające zdjęcia miejsc, które nieświadomie mijamy każdego dnia.© © Matt Emmett / facebook.com/ForgottenHeritagePhotography
Caleb Charland słynie z eksperymentów ze światłem. Można powiedzieć, że do swoich zdjęć podchodzi jak do naukowych eksperymentów. Powyższa fotografia przedstawia zimne ognie przymocowane do działającego metronomu. Charland posłużył się wydłużonym czasem ekspozycji.
Caleb Charland słynie z eksperymentów ze światłem. Można powiedzieć, że do swoich zdjęć podchodzi jak do naukowych eksperymentów. Powyższa fotografia przedstawia zimne ognie przymocowane do działającego metronomu. Charland posłużył się wydłużonym czasem ekspozycji.© © Caleb Charland/ calebcharland.com
Rose Lynn Fisher postanowiła stworzyć serię zdjęć o ludzkich uczuciach i sfotografowała ludzkie łzy w dużym powiększeniu. Jak się okazało, łzy różnią się od siebie w zależności od ich rodzaju. Powyższa fotografia przedstawia łzy osoby płaczącej ze szczęścia.
Rose Lynn Fisher postanowiła stworzyć serię zdjęć o ludzkich uczuciach i sfotografowała ludzkie łzy w dużym powiększeniu. Jak się okazało, łzy różnią się od siebie w zależności od ich rodzaju. Powyższa fotografia przedstawia łzy osoby płaczącej ze szczęścia.© © Rose Lynn Fisher/ roselynnfisher.com
Co by się stało, gdyby w ręce fotografa wpadł przypadkiem skafander rosyjskiego astronauty? Na pewno powstałby jakiś ciekawy projekt. Tak stało się w przypadku Tima Dodda. Zdjęcia są zabawne i trochę oderwane od rzeczywistości. Koniecznie odwiedźcie jego stronę!
Co by się stało, gdyby w ręce fotografa wpadł przypadkiem skafander rosyjskiego astronauty? Na pewno powstałby jakiś ciekawy projekt. Tak stało się w przypadku Tima Dodda. Zdjęcia są zabawne i trochę oderwane od rzeczywistości. Koniecznie odwiedźcie jego stronę!© © Tim Dodd / facebook.com/everydayastronauttalkshow
Niemalże każde zdjęcie Sama mogłoby posłużyć jako materiał na hipsterską kampanię reklamową. Mnie na zdjęciach nowojorczyka podoba się Brooklyn i jego mieszkańcy w pełnej harmonii.
Niemalże każde zdjęcie Sama mogłoby posłużyć jako materiał na hipsterską kampanię reklamową. Mnie na zdjęciach nowojorczyka podoba się Brooklyn i jego mieszkańcy w pełnej harmonii.© © Sam Alive / flickr.com/photos/designedwithsam
Mike Kremer jest policjantem, a po godzinach fotografem pasjonatem. Jego zdjęcia są pełne ekspresji. Moją uwagę przyciągnął wodny portret: szalony i efektowny.
Mike Kremer jest policjantem, a po godzinach fotografem pasjonatem. Jego zdjęcia są pełne ekspresji. Moją uwagę przyciągnął wodny portret: szalony i efektowny.© © Mike Kremer / facebook.com/pages/EkimpixPhotography
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)