Zdjęcie dnia. Anioł nad strażakami? "Komentarz pozostawiamy wam"

Zdjęcie dnia. Anioł nad strażakami? "Komentarz pozostawiamy wam"

Zdjęcie dnia. Niezwykłe zjawisko na niebie podczas akcji gaśniczej
Zdjęcie dnia. Niezwykłe zjawisko na niebie podczas akcji gaśniczej
Źródło zdjęć: © OSP KSRG Małdyty
Michał Skorupka
05.01.2021 07:13, aktualizacja: 26.07.2022 14:35

Podczas akcji gaśniczej we wsi Małdyty zaobserwowano niezwykłe zjawisko. Nad dachem gaszonego budynku uniosła się chmura przypominająca anioła. - Komentarz pozostawiamy wam - czytamy na profilu OSP KSRG Małdyty na Facebooku.

OSP KSRG Małdyty opublikowała na swoim profilu na Facebooku niezwykłą fotografię. Zdjęcie wykonano kilka dni temu podczas akcji gaśniczej we wsi Małdyty położonej w województwie warmińsko-mazurskim.

  • A oto coś takiego powstało przy ostatnim pożarze sadzy w przewodzie kominowym w Małdytach - komentarz pozostawiamy Wam...- czytamy pod zdjęciem zamieszczonym przez OSP KSGR Małdyty.

O komentarz w tej sprawie poproszono ewangelistę i pastora Kościoła Chrześcijańskiego ZOE w Węgorzewie, Leszka Korzenieckiego, który trzy lata temu miał wypędzić złego ducha z domu w Turzy Wielkiej. Jego zdaniem istoty nadprzyrodzone czasami odwiedzają ludzi na ziemi.

  • Chrześcijanie od zawsze wierzą w istnienie duchów opiekuńczych, mówi pastor. - Niektórzy nazywają je aniołami stróżami lub aniołami opiekuńczymi. Biblia potwierdza ich istnienie - tłumaczy w rozmowie z "Faktem".

Strażacy przyznają, że nie zauważyli niczego nadzwyczajnego na niebie podczas akcji gaśniczej. Podkreślają, że w trakcie swojej pracy nie rozglądają się na boki, a skupiają się wyłącznie na akcjach ratunkowych.

  • Slider item
[1/1]

[h4]Wybierz najlepszą technologię roku i wygraj 5 tys. złotych!Wejdź na [url=https://imperatory.wp.pl/strona-glowna]imperatory.wp.pl[/url] i zagłosuj.[/h4]

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (56)