Zdjęcie dnia. Głuchoniemy mężczyzna odzyskał ukochanego psa z pożaru

Zdjęcie dnia. Głuchoniemy mężczyzna odzyskał ukochanego psa z pożaru

Zdjęcie dnia. Głuchoniemy mężczyzna odzyskał ukochanego psa z pożaru
Źródło zdjęć: © © Jonathan Bobadilla / [Instagram](https://www.instagram.com/jonathanb_t/)
Marcin Watemborski
12.01.2021 09:17, aktualizacja: 12.01.2021 10:39

Są chwile, gdy człowiek zdaje sobie sprawę z tego, że nie liczy się to, co posiada, lecz to, co czuje. To łamiące serce zdjęcie pokazuje, że tak właśnie jest. Zobaczymy na nim mężczyznę, który stracił wszystko, a najważniejszy był dla niego jego towarzysz.

Autorem tego wymownego zdjęcia jest Jonathan Bobadilla. Zamieszczone na Instagramie zdjęcie niemal od razu zaczęło rozchodzić się wiralowo, m.in. za sprawą Reddita. Użytkownicy zwrócili uwagę na ogromne emocje, które rządzą tym kadrem.

W opisie fotografii przeczytamy, że zostało ono wykonane 7 stycznia 2021 roku w północnomeksykańskim mieście Mexicali, na granicy z USA. Na zdjęciu znajduje się 56-letni głuchoniemy Mario, którego dom oraz samochód spłonęły w pożarze wywołanym przez wadliwą instalację elektryczną.

Bohater zdjęcia mieszkał jedynie ze swoim psem, którego kocha nad życie. Podczas akcji ratunkowej starał się przekazać strażakom, że w środku jest wspomniany czworonóg, który potrzebuje pomocy. W momencie, gdy zobaczył funkcjonariusza wynoszącego psa, rozpłakał się, przytulił zwierzę i nic, poza tym już się nie liczyło.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)