Zdjęcie dnia. Urodził się i od razu ściągnął maskę lekarzowi

Zdjęcie dnia. Urodził się i od razu ściągnął maskę lekarzowi

Zdjęcie dnia. Urodził się i od razu ściągnął maskę lekarzowi
Źródło zdjęć: © © Samer Cheaib / [Instagram](https://www.instagram.com/dr.samercheaib/)
Marcin Watemborski
12.10.2020 09:27, aktualizacja: 12.10.2020 12:23

Samer Cheaib jest ginekologiem z Dubaju. W jego mediach społecznościowych można zobaczyć wiele zdjęć z noworodkami, lecz to jest wyjątkowe. Po tym, jak lekarz ustawił się do pamiątkowej fotografii, dziecko złapało go za maseczkę ujawniając uśmiech mężczyzny.

Na Instagramie doktora Samera Cheaiba jest mnóstwo przeuroczych zdjęć z dziećmi, które urodziły się pod jego opieką. Od razu widać, że ten ginekolog kocha swoją pracę i jest to dla niego powołanie. Ostatnie zdjęcie na jego profilu jest zdecydowanie inne.

Wymowna fotografia noworodka ściągającego lekarzowi maseczkę została opatrzona komentarzem lekarza, w którym nawiązuje on do pandemii koronawirusa SARS-CoV-2: "Wszyscy czekamy na znak, by niedługo móc ściągnąć maseczki". Oczywiście Samer Cheaib w swojej pracy musi nosić maseczkę nie tylko ze względu na pandemię, ale też bezpieczeństwo swoich małych podopiecznych i ich mam.

Zdjęcie obiegło internet w trybie natychmiastowym, zyskując ponad 12 000 polubień i mnóstwo udostępnień. Trzeba przyznać, że ten noworodek stał się znany szybciej, niż ktokolwiek mógłby pomyśleć.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)