Zdjęcie dnia. Targi "AntyCovid Expo" w Krakowie

Zdjęcie dnia. Targi "AntyCovid Expo" w Krakowie

15.10.2020 Krakow , Expo . Targi AntyCovid
15.10.2020 Krakow , Expo . Targi AntyCovid
Źródło zdjęć: © © Jakub Porzycki / Agencja Gazeta
Marcin Watemborski
16.10.2020 06:05, aktualizacja: 26.07.2022 14:42

W Krakowie odbyły się pierwsze targi antycovidowe w Polsce. Pojawiły się różne wzory maseczek i przyłbic, a nawet producenci, którzy wyspecjalizowali się w sprzęcie ochronnym.

W EXPO Kraków odbyły się niecodzienne targi, a właściwie bardzo codzienne, bo przecież pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 dotyczy Polaków od 4 marca 2020 roku. Organizatorzy zwracają uwagę, że produkcja i sprzedaż środków ochrony osobistej to obecnie bardzo prominentny biznes. Oczywiście dołożyli wszelkich starań do tego, by wydarzenie było możliwie bezpieczne.

Targi Rozwiązań Zwiększających Bezpieczeństwo Sanitarno-Epidemiologiczne "AntyCovid Expo" zgromadziły wielu wystawców. Część z nich to zupełnie nowe firmy, które powstały w odpowiedzi na potrzeby rynku. Każdy z nas musi nosić maseczki, przyłbice, rękawiczki czy inne środki ochrony. Skoro taki jest wymóg, to trzeba mieć w czym wybierać.

Przed wejściem każdy z uczestników wydarzenia musiał zarejestrować się na stronie internetowej i wypełnić ankietę. Przy wejściu na halę obowiązywał pomiar temperatury oraz bezdotykowe skanowanie biletów, a lobby zorganizowano tak, by było tam jak najmniej osób. Nie zabrakło też obsługi, która dbała o dezynfekcję odwiedzanych miejsc. Jeśli któryś z uczestników zapomniał maseczki, oczywiście mógł ją kupić na miejscu.

Podczas targów "AntyCovid Expo" odbyły się liczne prezentacje i warsztaty. Dotyczyły one m.in. skutecznej dezynfekcji rąk, bezpieczeństwa i ochrony pracowników, bezpiecznej dystrybucji produktów w dobie COVID-19, a nawet technik uwalniania stresu i utrzymywania efektywności pracy.

To wydarzenie pokazuje, że pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 wpłynęła znacząco na rozwój rynku, który jest bardzo elastyczny. To po prostu znak naszych czasów.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)