Zdjęcie noworodka patrzącego spod byka stało się hitem internetu

Zdjęcie noworodka patrzącego spod byka stało się hitem internetu

Zdjęcie noworodka patrzącego spod byka stało się hitem internetu
Źródło zdjęć: © © Rodrigo Kunstmann / [Facebook](https://www.facebook.com/RKUNSTMANNFotografia/?tnstr=k*F)
Marcin Watemborski
27.02.2020 09:34, aktualizacja: 26.07.2022 14:59

Kilka dni temu na świat przyszła Isabela Pereira de Jesus. Tę chwilę sfotografował Rodrigo Kunstmann, a zdjęcie bardzo szybko rozeszło się wiralowo. Internauci zwracają uwagę na wyraz twarzy dziewczynki, który wyraża więcej niż tysiąc słów.

Isabela Pereira de Jesus przyszła na świat 13 lutego 2020 roku i mimo tego, że jeszcze sama nie może mieć swoich kont w mediach społecznościowych i nie umiałaby ich obsługiwać, to już stała się gwiazdą internetu, a użytkownicy pokochali jej wyraz twarzy. Zdjęcie autorstwa Rodrigo Kunstmanna zostało natychmiastowym memem.

Fotograf umieścił zdjęcie z porodówki na swoim Facebooku z podpisem: ”Dzisiaj się urodziłam i nie mam odpowiedniego ubrania z tej okazji”. Wyraz twarzy noworodka przez wielu użytkowników został odebrany jako zdegustowanie lub niezadowolenie z zaistniałej sytuacji i rozbawił ich do łez.

Jak się domyślacie, nie trzeba było długo czekać, żeby kadr obiegł internet i spowodował uśmiech na wielu twarzach. Zdjęcie na Facebooku Kunstmanna ma ponad 4,7 tysiąca polubień, 470 komentarzy i ponad 700 udostępnień. Przysporzyło to fotografowi niemałego rozgłosu i od razu pojawiły się propozycje wywiadów.

Dziecko oczywiście nie ma cały czas takiego wyrazu twarzy – to była tylko chwila. Właściwie to było jej pierwsze spojrzenie na świat. Bardzo wymowne z resztą. Kunstmann powiedział, że oprócz tego jednego zdjęcia, zrobił więcej kadrów, a Isabela jest przeuroczym noworodkiem.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)