Zdjęcie noworodka patrzącego spod byka stało się hitem internetu

Zdjęcie noworodka patrzącego spod byka stało się hitem internetu
Źródło zdjęć: © © Rodrigo Kunstmann / [Facebook](https://www.facebook.com/RKUNSTMANNFotografia/?tnstr=k*F)
Marcin Watemborski

27.02.2020 09:34, aktual.: 26.07.2022 14:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kilka dni temu na świat przyszła Isabela Pereira de Jesus. Tę chwilę sfotografował Rodrigo Kunstmann, a zdjęcie bardzo szybko rozeszło się wiralowo. Internauci zwracają uwagę na wyraz twarzy dziewczynki, który wyraża więcej niż tysiąc słów.

Isabela Pereira de Jesus przyszła na świat 13 lutego 2020 roku i mimo tego, że jeszcze sama nie może mieć swoich kont w mediach społecznościowych i nie umiałaby ich obsługiwać, to już stała się gwiazdą internetu, a użytkownicy pokochali jej wyraz twarzy. Zdjęcie autorstwa Rodrigo Kunstmanna zostało natychmiastowym memem.

Fotograf umieścił zdjęcie z porodówki na swoim Facebooku z podpisem: ”Dzisiaj się urodziłam i nie mam odpowiedniego ubrania z tej okazji”. Wyraz twarzy noworodka przez wielu użytkowników został odebrany jako zdegustowanie lub niezadowolenie z zaistniałej sytuacji i rozbawił ich do łez.

Jak się domyślacie, nie trzeba było długo czekać, żeby kadr obiegł internet i spowodował uśmiech na wielu twarzach. Zdjęcie na Facebooku Kunstmanna ma ponad 4,7 tysiąca polubień, 470 komentarzy i ponad 700 udostępnień. Przysporzyło to fotografowi niemałego rozgłosu i od razu pojawiły się propozycje wywiadów.

Dziecko oczywiście nie ma cały czas takiego wyrazu twarzy – to była tylko chwila. Właściwie to było jej pierwsze spojrzenie na świat. Bardzo wymowne z resztą. Kunstmann powiedział, że oprócz tego jednego zdjęcia, zrobił więcej kadrów, a Isabela jest przeuroczym noworodkiem.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)