Zdjęcie ślubne z rakietą w tle. Tego kadru nie zapomną nigdy

Zdjęcie ślubne z rakietą w tle. Tego kadru nie zapomną nigdy14.12.2022 10:19
Na zdjęciach widać startującą rakietę SapceX.
Na zdjęciach widać startującą rakietę SapceX.
Źródło zdjęć: © Instagram | Jennifer Toegel

Państwo młodzi z USA będą na pewno długo wspominać dzień swojego ślubu. Tym bardziej że na ich zdjęciach pojawił się dość interesujący gość. Mowa o rakiecie SpaceX, która tamtego dnia została wystrzelona w kosmos. Fotografka ujęła ją na zdjęciu niemal w chwili startu.

Podobno państwo młodzi nie wiedzieli na początku, że będą mieli rakietę za plecami, ale fotografka Jennifer Toegel była tego świadoma. Zaplanowała zdjęcia tak, by zrobić je o zachodzie słońca i ująć obiekt w tle. Podczas sesji wiedziała, że musi być czujna, bo inaczej plan spali na panewce.

Przed zdjęciami Jennifer zrobiła mały research. Widziała, w którym miejscu będą musieli stanąć państwo młodzi, by mogła ująć start rakiety SpaceX z Centrum Kosmicznego Kennedy’ego. Jako że Toegel pochodzi z okolic St. Augustine, doskonale zdaje sobie sprawę z działań na terenie pobliskiego kosmodromu. Latające takiety to naturalna sprawa dla mieszkańców okolic.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Czy warto kupić tablet Huawei MatePad Pro 12?

Gdy fotografka wszystko opracowała, przedstawiła swój plan nowożeńcom. Wspólnie odliczali sekundy do startu rakiety. Sprzęt fotograficzny był już rozstawiony i gotowy do działania. Jennifer również. Gdy tylko wszystko się zaczęło, artystka zaczęła fotografować. Efektem tego są niesamowite zdjęcia, które para młoda zapamięta na zawsze.

Do zrealizowania zdjęć Jennifer Toegen wykorzystała lustrzankę cyfrową z sensorem APS-C Nikon D500, a parę doświetliła z przodu lampą reporterską z założonym softboxem. W ten sposób wyrównała ekspozycję, a zdjęcie nabrało wręcz reklamowego charakteru.

Marcin Watemborski, redaktor prowadzący Fotoblogii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)