Zdjęcie w zdjęciu, czyli 2 lata w poszukiwaniu scen z filmów i seriali

Zdjęcie w zdjęciu, czyli 2 lata w poszukiwaniu scen z filmów i seriali

Tiia Öhman i Satu Walden z okazjonalną pomocą Johanna Ruuskanen podróżowały po świecie w poszukiwaniu lokalizacji ze znanych filmów i seriali. Dziewczyny zrobiły duże wrażenie na zachodnich mediach i mediach społecznościowych. Przez dwa lata goniły za swoimi marzeniami wydając większość swoich pieniędzy.
Tiia Öhman i Satu Walden z okazjonalną pomocą Johanna Ruuskanen podróżowały po świecie w poszukiwaniu lokalizacji ze znanych filmów i seriali. Dziewczyny zrobiły duże wrażenie na zachodnich mediach i mediach społecznościowych. Przez dwa lata goniły za swoimi marzeniami wydając większość swoich pieniędzy.
Źródło zdjęć: © © [www.fangirlquest.com](http://www.fangirlquest.com) / Forrest Gump
Marcin Falana
01.06.2015 08:32, aktualizacja: 01.06.2015 10:32

Zdjęcie w zdjęciu to nośny temat, który doczekał się wielu wersji. Kilka przyjaciółek spędziło dwa lata wklejając sceny z filmów do prawdziwych lokalizacji, które odwiedzały. Ciekawy i kreatywny sposób podróżowania z aparatem.

Zaczęło się w 2013 roku kiedy dziewczyny zaplanowały podróż po Wielkiej Brytanii śladami znanych filmów, która przerodziła się w konkretną podróż obejmującą 2000 mil.
Zaczęło się w 2013 roku kiedy dziewczyny zaplanowały podróż po Wielkiej Brytanii śladami znanych filmów, która przerodziła się w konkretną podróż obejmującą 2000 mil.© © [www.fangirlquest.com](http://www.fangirlquest.com) / Hot Fuzz
Początkowo miały fotografować odbitki z filmowych scen jednak zapomniały je wziąć i skończyło się na fotografowaniu tabletu, co nadaje wszystkiemu trochę współczesności.
Początkowo miały fotografować odbitki z filmowych scen jednak zapomniały je wziąć i skończyło się na fotografowaniu tabletu, co nadaje wszystkiemu trochę współczesności.© © [www.fangirlquest.com](http://www.fangirlquest.com) / Breaking Bad
W ten sposób dziewczyny zdały sobie sprawę, że to idealny sposób na odwiedzanie miejsc, których nie znajdziemy w przewodniku turystycznym.
W ten sposób dziewczyny zdały sobie sprawę, że to idealny sposób na odwiedzanie miejsc, których nie znajdziemy w przewodniku turystycznym.© © [www.fangirlquest.com](http://www.fangirlquest.com) / Star Trek
Tiia Öhman stwierdza także ciekawą rzecz na temat pracy jako zawodowy fotograf. Mimo że zajmuje się tym od 10 lat i wielu ludzi polubiło jej zdjęcia to prawdziwą uwagę przykuła dopiero zdjęciami podróżniczymi. Jednym słowem czasem warto zrobić jakiś ciekawy projekt, którzy może pomóc nam wypromować się wizerunkowo.
Tiia Öhman stwierdza także ciekawą rzecz na temat pracy jako zawodowy fotograf. Mimo że zajmuje się tym od 10 lat i wielu ludzi polubiło jej zdjęcia to prawdziwą uwagę przykuła dopiero zdjęciami podróżniczymi. Jednym słowem czasem warto zrobić jakiś ciekawy projekt, którzy może pomóc nam wypromować się wizerunkowo.© © [www.fangirlquest.com](http://www.fangirlquest.com) / Sherlock
Obraz
© © [www.fangirlquest.com](http://www.fangirlquest.com) / Game of Thrones
Obraz
© © [www.fangirlquest.com](http://www.fangirlquest.com) / Doctor Who
Obraz
© © [www.fangirlquest.com](http://www.fangirlquest.com) / The Walking Dead
Obraz
© © [www.fangirlquest.com](http://www.fangirlquest.com) / Harry Potter
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)