Zeiss przy współpracy z WPO ogłaszają międzynarodowy konkurs fotograficzny

Zeiss przy współpracy z WPO ogłaszają międzynarodowy konkurs fotograficzny

Zeiss przy współpracy z WPO ogłaszają międzynarodowy konkurs fotograficzny
Źródło zdjęć: © © Zeiss / [www.zeiss.de](http://www.zeiss.de/)
Marcin Watemborski
06.11.2015 09:00, aktualizacja: 26.07.2022 19:27

Legendarna niemiecka marka wraz z World Photography Organisation ogłosiły wczoraj start prestiżowego konkursu „Seeing Beyond". Jest to świetna okazja dla fotografów na pokazanie swoich prac międzynarodowej publiczności. Konkurs będzie trwał do 5 lutego 2016.

Fotograficzne współzawodnictwo stworzone przez Zeissa przebiega równolegle z Sony World Photo Awards - największym tego typu wydarzeniem na świecie. Oba z nich są organizowane przez WPO, co na pewno motywuje młodych artystów do pokazania swoich prac światu.

Co roku Zeiss Photography Award daje uczestnikom motyw przewodni do swobodnej interpretacji. Tegoroczna edycja - "Seeing beyond - Meaningful places" - zachęca fotografów do wyrażenia swojej kreatywności w ukazaniu ważnych dla nich miejsc. Zrozumienie tematu jest indywidualną kwestią każdego uczestnika - pożądane jest nowe spojrzenie na temat. Może być to przedstawienie miejsc historycznych w niecodziennej odsłonie, czy wspomnienia z przeszłości.

Fotogragowie z całego świata mogą zgłaszać serię 3-10 zdjęć pokrywających sięz motywem przewodnim za darmo pod adresem: www.worldphoto.org. Prace będą przyjmowane do 5 luego 2016. Ogłoszenie wyników odbędzie się w kwietniu 2016.

Za pierwsze miejsce w konkursie otwartym Zeiss proponuje obiektywy (wybrane przez zwycięzcę) na łączną kwotę 15 tysięcy euro oraz zaproszenie na galę wręczenia nagród Sony World Photography Awards.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)