Firma Godox stworzyła zewnętrzną lampę błyskową do smartfonów

Firma Godox stworzyła zewnętrzną lampę błyskową do smartfonów

Godox A1
Godox A1
Marcin Falana
24.07.2017 12:31, aktualizacja: 26.07.2022 18:24

Firma Gofox zaprezentowała zewnętrzną lampę do smartfonów, która poza błyskiem oferuje także diody LED przydatne do filmowania i może być transmiterem do lamp reporterskich. Poznajcie specyfikację tego interesującego urządzenia.

Godox to chińska firma, która produkuje ciekawe akcesoria fotograficzne. Tym razem Godox prezentuje bardzo ciekawą lampę A1, która jest dedykowana do współpracy ze smartfonami.

Godox A1
Godox A1

Lampa Godox A1 będzie oferowała światło błyskowe oraz stałe LED, dając możliwość oświetlania fotografowanych obiektów w różny sposób. W lampie A1 znajdziemy trzy diody LED oraz lampę błyskową, którą możemy wyzwalać bezprzewodowo z dala od smartfona.

Godox A1
Godox A1

Poza tym Godox A1 może służyć jako nadajnik do obsługi lamp błyskowych pracujących na częstotliwości 2,4 GHz.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/4]

Na kilku zdjęciach, jakie opublikował producent, widać różne zastosowania lampy. Od mocniejszego doświetlania ciemniejszych scen, przez doświetlanie sceny ciągłym światłem LED, aż do zdalnego wyzwalania i współpracy z innymi lampami reporterskimi.

Powoli smartfony stają się poważnymi narzędziami, które oferują podobną funkcjonalność jak zaawansowane aparaty, a czasem nawet je wyprzedzają. Więcej szczegółów na temat tej nowinki poznamy podczas oficjalnej premiery, ale muszę przyznać, że fotografia mobilna oferuje coraz więcej ciekawych rozwiązań.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)