Zgubiony w Londynie aparat odnalazł się po powrocie do Krakowa

Zgubiony w Londynie aparat odnalazł się po powrocie do Krakowa

Zgubiony w Londynie aparat odnalazł się po powrocie do Krakowa
Piotr Kała
30.04.2015 06:16, aktualizacja: 26.07.2022 19:37

Polska rodzina z Krakowa podczas wycieczki w Londynie zgubiła aparat. Po powrocie do domu informacja o odnalezionym aparacie już na nich czekała.

Państwo Szymankowie z Krakowa zgubili aparat Sony RX100M II w sobotę 25 kwietnia podczas wycieczki w Londynie. Na szczęście nie byle jaki kompaktowy aparat wart przynajmniej 2 tysiące złotych odnalazła mieszkanka brytyjskiej stolicy Veronika Polyakova. Postanowiła odszukać właścicieli aparatu.

Pomogły w tym zdjęcia, które rodzina z Krakowa wykonała podczas wycieczki. Dzięki wskazówkom ze zdjęć, Veronice udało się ustalić, że Szymankowie przylecieli do Londynu z Katowic samolotem linii Wizzair. Napisała o tym w swoim poście z apelem o pomoc w odnalezieniu właścicieli.

Obraz

Już następnego dnia wiadomość trafiła do pani Magdy Szymanek. Był poniedziałek 27 kwietnia. Tego dnia pani Magda świętowała urodziny. Trzeba przyznać, że był to chyba najlepszy prezent i niespodzianka tego dnia.

Piszemy o tej historii z happy endem, ponieważ chcemy pokazać, że są ludzie, którzy doceniają wartość pamiątkowych zdjęć z rodzinnych wyjazdów. Do tego tacy ludzie są dowodem na to, że nie każdy korzysta z okazji do łatwego zdobycie cennego aparatu.

Czy Wy też słyszeliście o takich historiach, a może byliście ich uczestnikami?

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)