Zmiotła ich fala podczas sesji ślubnej, ale było warto. Zdjęcie jest świetne!

Zmiotła ich fala podczas sesji ślubnej, ale było warto. Zdjęcie jest świetne!
Źródło zdjęć: © © Sunny Golden / [Instagram](https://www.instagram.com/sunnyjunebug/)
Marcin Watemborski

19.11.2019 11:31, aktual.: 19.11.2019 12:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jak często wpadacie na pokręcone pomysły podczas sesji? Czasem im dziwniej, tym lepiej, a dreszczyk emocji nakręca atmosferę. Sunny Golden z Hawajów zrobiła zdjęcie pewnej parze, lecz tego się nie spodziewała. Efekt końcowy stał się hitem internetu.

Zdjęcie autorstwa Sunny Golden z Hawajów rozchodzi się w mediach społecznościowych jak świeże bułeczki w sobotni poranek. Możemy zobaczyć parę nowożeńców, którzy wyruszyli w podróż poślubną. Ich marzeniem było mieć piękne zdjęcia na plaży. Tej sesji na pewno nie zapomną – nie tylko ze względu na same fotografie, ale również malutką przygodę, która ich spotkała.

Sunny wpadła na pomysł sfotografowania pary skąpanej w świetle słońca. Miało to być przeciwieństwo do zdjęć z samej ceremonii, która odbywała się w górach. Kompozycje sesji na podstawie kontrastów są bardzo przyjemne dla oka i miło wspomina się takie chwile. Fotografka jednak nie spodziewała się, że jej bohaterowie zostaną zupełnie przemoczeni, a tym bardziej, że pochłonie ich fala.

W trakcie sesji w młodych uderzyła niespodziewana fala, przemaczając nowożeńców doszczętnie. Na szczęście fotografka ujęła samo uderzenie oraz parę, która radośnie leży na piasku – kompletnie mokra, ale razem. Bekah Blakely-Savage, panna młoda, nie martwiła się o suknię ślubną, bo ta odegrała już swoją rolę.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)