Zmiotła ich fala podczas sesji ślubnej, ale było warto. Zdjęcie jest świetne!

Zmiotła ich fala podczas sesji ślubnej, ale było warto. Zdjęcie jest świetne!

Zmiotła ich fala podczas sesji ślubnej, ale było warto. Zdjęcie jest świetne!
Źródło zdjęć: © © Sunny Golden / [Instagram](https://www.instagram.com/sunnyjunebug/)
Marcin Watemborski
19.11.2019 11:31, aktualizacja: 19.11.2019 12:31

Jak często wpadacie na pokręcone pomysły podczas sesji? Czasem im dziwniej, tym lepiej, a dreszczyk emocji nakręca atmosferę. Sunny Golden z Hawajów zrobiła zdjęcie pewnej parze, lecz tego się nie spodziewała. Efekt końcowy stał się hitem internetu.

Zdjęcie autorstwa Sunny Golden z Hawajów rozchodzi się w mediach społecznościowych jak świeże bułeczki w sobotni poranek. Możemy zobaczyć parę nowożeńców, którzy wyruszyli w podróż poślubną. Ich marzeniem było mieć piękne zdjęcia na plaży. Tej sesji na pewno nie zapomną – nie tylko ze względu na same fotografie, ale również malutką przygodę, która ich spotkała.

Sunny wpadła na pomysł sfotografowania pary skąpanej w świetle słońca. Miało to być przeciwieństwo do zdjęć z samej ceremonii, która odbywała się w górach. Kompozycje sesji na podstawie kontrastów są bardzo przyjemne dla oka i miło wspomina się takie chwile. Fotografka jednak nie spodziewała się, że jej bohaterowie zostaną zupełnie przemoczeni, a tym bardziej, że pochłonie ich fala.

W trakcie sesji w młodych uderzyła niespodziewana fala, przemaczając nowożeńców doszczętnie. Na szczęście fotografka ujęła samo uderzenie oraz parę, która radośnie leży na piasku – kompletnie mokra, ale razem. Bekah Blakely-Savage, panna młoda, nie martwiła się o suknię ślubną, bo ta odegrała już swoją rolę.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)