Fotograficzny przegląd sieci - linki dnia

Fotograficzny przegląd sieci - linki dnia

Fotograficzny przegląd sieci -linki dnia
Fotograficzny przegląd sieci -linki dnia
Mateusz Gołąb
26.10.2009 17:00, aktualizacja: 02.08.2022 09:38

W sieci można znaleźć o wiele więcej ciekawych rzeczy, niż jest się w stanie samemu opisać. O niektórych z nich aż szkoda czasami nie wspomnieć. Dlatego dzisiaj ruszamy na Fotoblogii z nowym regularnym cyklem "Fotograficzny przegląd sieci - linki dnia". Będziemy Wam prezentować linki do ciekawych i przydatnych artykułów, galerii czy poradników znalezionych w sieci.

Na stronach TMZ, znanego portalu kotletowego, tamtejsi spece od Photoshopa publikują zagadki, świetnie rozwijające spostrzegawczość. Trzeba odszukać różnice między dwoma zdjęciami znanych osób. Świetna zabawa.

Na Zone-10 możecie przeczytać o bardzo wczesnych plotkach na temat Olympusa E-P2, następcy cyfrowego PENa.

Architectural Digest publikuje serię zdjęć fotografa Harrego Bensona, który spędził trochę czasu z Michaelem Jacksonem w jego Wonderlandzie.

Jeśli chodzi o galerie, to polecam również tą na China Hush, która pokazuje spustoszone i skażone miejsca w Chinach. Wszystkie fotografie są autorstwa Lu Guanga.

Na łamach Picture Social znajdziecie fajny wideo poradnik jak Photoshopie powinniście zajmować się zdjęciami krajobrazu.

Jeśli interesujecie się możliwościami sprzętu, to na Camera Labs znajdziecie dokładne porównanie poziomu szumów w trzech Canonach - EOS 7D, EOS 50D oraz EOS 5D mark II.

Co do szumów, to na Serious Compact możecie sprawdzić jak zmieniono algorytm redukcji szumów w Adobe Lightroom 3 BETA.

No i jeśli jesteście tymi fotografami, którzy akurat nie używają Maków, to powinniście się zainteresować nowym Windows 7.


Zdjęcie: Tiago R?beiro / Flickr

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)