Znamy zwycięzców konkursu Hasselblad Masters 2016

Znamy zwycięzców konkursu Hasselblad Masters 2016

Hasselblad Masters to współzawodnictwo, w którym biorą udział profesjonalni fotografowie. Odbywa się co dwa lata. W tegorocznej edycji konkursu fotografowie konkurowali ze sobą w 10 kategoriach: Wildlife, Architecture, Art, Fashion/ Beauty, Landscape/ Nature, Portrait, Product, Project//21, Street/ Urban oraz Wedding.
Hasselblad Masters to współzawodnictwo, w którym biorą udział profesjonalni fotografowie. Odbywa się co dwa lata. W tegorocznej edycji konkursu fotografowie konkurowali ze sobą w 10 kategoriach: Wildlife, Architecture, Art, Fashion/ Beauty, Landscape/ Nature, Portrait, Product, Project//21, Street/ Urban oraz Wedding.
Źródło zdjęć: © Wygrany w kategorii "Wedding" © John Paul Evans / [Hasselblad Masters](http://www.hasselblad.com/inspiration/masters/masters2016)
Marcin Watemborski
13.01.2016 13:38, aktualizacja: 13.01.2016 14:38

Od początku istnienia firmy Hasselblad przewodnią ideą była miłośc do fotografii oraz chęć dawania fotografom technicznej perfekcji, która pozwoliłaby im zrealizować kreatywne wizje. Zakończyła się kolejna edycja prestiżowego konkursu Hasselblad Masters. Prezentujemy Wam prace zwycięzców.

Różnica w tegorocznej edycji polega na tym, że każde zdjęcie przesłane przez fotografa jest oceniane osobno, a nie jak było wcześniej – całościowo, jako portfolio.
Różnica w tegorocznej edycji polega na tym, że każde zdjęcie przesłane przez fotografa jest oceniane osobno, a nie jak było wcześniej – całościowo, jako portfolio.© Wygrany w kategorii "Fashion/ Beauty" © Roy Rossovich / [Hasselblad Masters](http://www.hasselblad.com/inspiration/masters/masters2016)
Na najnowszy sprzęt marki Hasselblad oraz uznanie jury w tym roku zasłużyli: Swee Oh, Katerina Belkina, Roy Rossovich, Lars Van De Goor, Natalia Evelyn Bencicova, Giorgio Cravero, Jake Reeder, Ali Rajabi, John Paul Evans oraz David Peskens.
Na najnowszy sprzęt marki Hasselblad oraz uznanie jury w tym roku zasłużyli: Swee Oh, Katerina Belkina, Roy Rossovich, Lars Van De Goor, Natalia Evelyn Bencicova, Giorgio Cravero, Jake Reeder, Ali Rajabi, John Paul Evans oraz David Peskens.© Wygrana w kategorii "Portrait" © Natalia Evelyn Bencicova / [Hasselblad Masters](http://www.hasselblad.com/inspiration/masters/masters2016)
Niestety w finałowej galerii nie znalazły się prace polskiego fotografa – Piotra Pietrygi, które zakwalifikowały się do selekcji finałowej.
Niestety w finałowej galerii nie znalazły się prace polskiego fotografa – Piotra Pietrygi, które zakwalifikowały się do selekcji finałowej.© Wygrana w kategorii "Art" © Katerina Belkina / [Hasselblad Masters](http://www.hasselblad.com/inspiration/masters/masters2016)
Wyłonieni zwycięzcy stanęli przed nową szansą – będą pracowali nad indywidualnymi projektami, które później zostaną zebrane i pokazane w jubileuszowym albumie firmy Hasselblad pt.: „Masters”, który zostanie wydany na 75-lecie firmy.
Wyłonieni zwycięzcy stanęli przed nową szansą – będą pracowali nad indywidualnymi projektami, które później zostaną zebrane i pokazane w jubileuszowym albumie firmy Hasselblad pt.: „Masters”, który zostanie wydany na 75-lecie firmy.© Wygrany w kategorii "Project//21" © Jake Reeder / [Hasselblad Masters](http://www.hasselblad.com/inspiration/masters/masters2016)
Obraz
© Wygrana w kategorii "Architecture" © Swee Oh / [Hasselblad Masters](http://www.hasselblad.com/inspiration/masters/masters2016)
Obraz
© Wygrany w kategorii "Street/ Urban" © Ali Rajabi / [Hasselblad Masters](http://www.hasselblad.com/inspiration/masters/masters2016)
Obraz
© Wygrany w kategorii "Wildlife" © David Peskens / [Hasselblad Masters](http://www.hasselblad.com/inspiration/masters/masters2016)
Obraz
© Wygrany w kategorii "Landscape/ Nature" © Lars Van De Goor / [Hasselblad Masters](http://www.hasselblad.com/inspiration/masters/masters2016)
Obraz
© Wygrany w kategorii "Product" © Giorgio Cravero / [Hasselblad Masters](http://www.hasselblad.com/inspiration/masters/masters2016)
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)