Zobacz 9 swoich najlepszych zdjęć na Instagramie w 2015 roku

Zobacz 9 swoich najlepszych zdjęć na Instagramie w 2015 roku
Marcin Watemborski

31.12.2015 13:16, aktual.: 26.07.2022 19:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeśli jesteście na bieżąco z mediami społecznościowymi na pewno podczas przeglądania Instagrama lub Facebooka trafiliście na „Najlepszą dziewiątkę 2015 roku”. Jeśli chcecie dołączyć do zabawy prezentujemy Wam jak to zrobić.

Pod adresem 2015bestnine.com możecie otrzymać kolaż składający się z 9 Waszych najbardziej popularnych zdjęć roku 2015. To bardzo proste – wystarczy, że w odpowiednim polu podacie Waszą nazwę konta na Instagramie. Po otrzymaniu wyniku możecie podzielić się wynikiem na portalach społecznościowych.

Fajną rzeczą dotyczącą tego generatora jest to, że przeszukuje on Wasze konta na Instagramie pod kątem ilości polubień. Dziewieć z nich, które mają największą liczbę kliknięć zostaje złożone w kolaż opatrzony podliczoną ilością lajków. Po całej operacji możecie ściągnąć obrazek z nazwą Waszego konta u góry i statystykami u dołu lub po prostu samą zlepkę zdjęć.

Obraz

Ciekawe jest to, że internetowa aplikacja 2015bestnine nie wymaga od Was weryfikacji nazwy konta na Instagramie. Jeśli jesteście ciekawi wyników innych użytkowników możecie po prostu wpisać nazwę ich konta.

Obraz
© 2015bestnine © Marcin Watemborski / [Intagram Marcin Watemborski](https://www.instagram.com/watemborskiphoto/)

Na stronie projektu jest również wyróżnione 10 osób, które zyskały największą liczbę łącznych polubień, w tym: Taylor Swift oraz Kim Kardashian.

Wrzućcie koniecznie swoje zdjęcia z hashtagiem #2015bestnine, żeby wziąć udział w plebiscycie projektu. Macie na to ostatni dzień!

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)