Zobacz, czego nie należy robić, będąc fotografem

Zobacz, czego nie należy robić, będąc fotografem

Zobacz, czego nie należy robić, będąc fotografem
Źródło zdjęć: © Źródło: youtube.com
Redakcja Fotoblogia.pl
06.10.2017 13:48, aktualizacja: 26.07.2022 18:19

Każdemu zdarzają się wpadki. Często my, fotografowie, jesteśmy dodatkowo narażeni na niebezpieczeństwo albo zrobienie czegoś głupiego. Dlaczego? Bo koncentrujemy się na swojej pracy jak najlepiej możemy! Zobaczcie kompilację najśmieszniejszych wpadek fotograficznych, jakie zostały zarejestrowane.

Co jest wyznacznikiem profesjonalizmu? Poświęcenie! Właśnie tak. Każdy z nas, fotografów chce wykonywać swoją pracę jak najlepiej. Wiąże się to z niemałym ryzykiem. Czasami centymetry dzielą nas od nieszczęścia, a upadki oraz kolizje z innymi ludźmi i otoczeniem są na porządku dziennym.

Oko fotografa to bardzo, bardzo precyzyjne narzędzie. Tylko jak wiecie – nie można widzieć wielu rzeczy naraz. Ile razy zdarzyło się wam poślizgnąć się, potknąć lub coś upuścić, tylko dlatego, że byliście tak skupieni na swojej pracy? Nam niejednokrotnie! Na szczęście nie widać tego w efekcie końcowym. Byłby niemały wstyd. Ile razy te obiektywy poleciały... Tego nie zliczył chyba nikt.

Oglądając tę kompilację jesteśmy pod wrażeniem niektórych sytuacji. Oko fotografa pozwala mu również na szybsze reagowanie w trudnych sytuacjach, nawet zagrażających życiu. Zobaczcie, jak niektórzy uniknęli stanięcia ze śmiercią twarzą w twarz!

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)