Zobacz, jak nie robić zdjęć nieruchomości. Oto najbardziej koszmarne fotografie wnętrz

Zobacz, jak nie robić zdjęć nieruchomości. Oto najbardziej koszmarne fotografie wnętrz
Źródło zdjęć: © Źródło: Bad Realty Photos / [Instagram](https://www.instagram.com/badrealtyphotos/)
Monika Homan

25.01.2019 13:24, aktual.: 26.07.2022 15:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zwykle staramy się prezentować fotografie wysokiej jakości, ale to co zaraz zobaczycie jest zupełną odwrotnością. Poziom absurdu zdjeć nieruchomości wykonanych przez niektórych agentów przekracza wszystkie normy. Zobaczcie sami!

Fotografia wnętrz powinna wydobywać z pomieszczeń, to co najlepsze. Zwłaszcza, jeśli są to zdjęcia, które maja pomóc coś sprzedać. W przypadku zdjęć dla agencji nieruchomości ważnej jest nie tylko, żeby fotografie dały oglądającemu obraz tego, jak wygląda wnętrze w rzeczywistości, ale też zachęciły go chociaż do jego odwiezienia.

Niektóre miejsca niewiele sobą reprezentują, a ich zdjęcia lepiej, żeby nigdy nie powstały. Ceny nieruchomości się wahają, klienci biur odchodzą i przychodzą, a moda na dekoracje przemija z czasem. Jedno pozostaje jednak bez zmian: nieudolność fotografów agencji nieruchomości.

Blog Terrible Real Estate Agent Photos to hołd dla agentów nieruchomości, którzy zapominają o dbałości o szczegóły, fotografują swoje palce, okropny bałagan, lub mieszkańców domu, a nawet zwierzęta w dziwnych sytuacjach, a później dołączają te zdjęcia do ogłoszenia najmu lub sprzedaży.

Zaniżone standardy fotografów, zebrane w jednej galerii przybierają formę sztuki. Prezentowane na blogu zdjęcia nie są tylko źle zrobionymi fotografiami (choć niezaprzeczalnie są fatalne), są forma dokumentu, który opowiada fragment historii miejsc, w których zostały zrobione, ale też prezentuje postawę ich autorów.

Niektóre z nich sprawią, że spojrzycie na nie dwa razy, a pomiędzy pierwszym a drugim rzutem oka w waszej głowie pojawi się pytanie "co do licha?". Absurdalność tych zdjęć wynika zarówno z fatalnego stanu fotografowanych wnętrz, jaki i z kompletnej ignorancji agenta nieruchomości.

Te zdjęcia, to zapewne jedne z najgorszych zdjęć nieruchomości, jakie zobaczycie. Zapamiętajcie, jak ich nie robić.

Więcej koszmarnych zdjęć nieruchomości możecie zobacyzc na stronie internetowej terriblerealestateagentphotos.com

Zobacz też: Wzdłuż Ściany Wschodniej - wyprawa z północy na południe Polski na pokładzie Škody Kodiaq 4x4
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także