Zobacz, jak wygląda najpiękniejsza kobieta świata na co dzień

Zobacz, jak wygląda najpiękniejsza kobieta świata na co dzień

Zobacz, jak wygląda najpiękniejsza kobieta świata na co dzień
Źródło zdjęć: © Źródło: [Miss Universe](https://www.instagram.com/p/BrfEnjagY_C/)
Kasia Piotrowska
17.12.2018 12:13, aktualizacja: 26.07.2022 16:01

W konkursie Miss Universe wybrano najbardziej urodziwe kobiety. Tytuł trafił do Filipinki Catriony Gray. Zobaczcie, jak wygląda najpiękniejsza kobieta w codziennym życiu.

Miss Universe to coroczny, międzynarodowy konkurs piękności i jednocześnie tytuł, jaki otrzymuje wyłoniona z niego najpiękniejsza kobieta. Założony został w 1952 roku przez firmę odzieżową Pacific Mills. W 1996 roku widowisko przejął Donald Trump. Miss Universe uważany jest za jeden z najbardziej prestiżowych konkursów piękności.

Tytuł najpiękniejszej kobiety 2018 roku wywalczyła Catriona Gray z Filipin. Dla tych, którzy śledzą konkursy piękności nie powinno to być zaskoczeniem, bo dwa lata temu Catorina zdobyła tytuł Miss World w konkurencyjnym konkursie.

Miss Universe 2018 ma 24 lata i jest modelką, prezenterką i aktorką. Ma 178 cm wzrostu, brązowe oczy i waży 55 kilogramów. Poza urodą jurorzy docenili jej inteligencję oraz działalność charytatywną. Na jej koncie na Instagramie znajdziecie wiele zdjęć, które w pełni oddają jej urodę. Zobaczcie jak wygląda „najpiękniejsza kobieta we wszechświecie” nie tylko podczas dopracowanych sesji zdjęciowych, ale również na co dzień i bez makijażu. Trzeba przyznać, że zdecydowanie zasłużyła sobie na ten tytuł.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)