Zobacz najlepsze zdjęcie z Instagrama według Photobox

Zobacz najlepsze zdjęcie z Instagrama według Photobox

Jury konkursu Photobox Instagram Photography Awards 2018 wyłoniło najlepsze zdjęcia 2018 roku na Instagramie. Z pośród prawie 200 tysięcy zgłoszonych prac pięcioro sędziów wybrało zwycięzców w 10 kategoriach.
Jury konkursu Photobox Instagram Photography Awards 2018 wyłoniło najlepsze zdjęcia 2018 roku na Instagramie. Z pośród prawie 200 tysięcy zgłoszonych prac pięcioro sędziów wybrało zwycięzców w 10 kategoriach.
Źródło zdjęć: © © @razvancasian / I miejsce w kat. Krajobraz / [Photobox Instagram Photography Awards](https://www.instagram.com/p/BogsNYjHHZ1/?takenby=photoboxuk)
Monika Homan
05.10.2018 13:19, aktualizacja: 26.07.2022 16:07

Użytkownicy Instagrama zmierzyli się w konkursie organizowanym przez Photobox. Zobacz najlepsze zdjęcia w dziesięciu kategoriach.

Zgłoszenie zdjęć do Photobox Instagram Photography Awards jest bardzo proste - wystarczy opublikować zdjęcie na Instagramie z hasztagiem # THEPIPAS2018
Zgłoszenie zdjęć do Photobox Instagram Photography Awards jest bardzo proste - wystarczy opublikować zdjęcie na Instagramie z hasztagiem # THEPIPAS2018© © @junlondon15/ I miejsce w kat. Bez filtra / [Photobox Instagram Photography Awards](https://www.instagram.com/p/BogsNYjHHZ1/?takenby=photoboxuk)

i otagować je @PHOTOBOXUK. Zdjęcie musi zostać opublikowane w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Nie trzeba nawet wybierać kategorii.

Nagrodą główną jest 5 tysięcy funtów, a zwycięzcy każdej kategorii otrzymają 500 funtów. W tegorocznej edycji zwyciężył użytkownik @darrenwilliamhall, który wygrał też w kategorii Zwierzęta. Darren zajmuje się fotografią psów profesjonalnie, a na jego profilu znajdziecie zdecydowanie więcej zdjęć uroczego pudla, który zapewnił mu zwycięstwo.
Nagrodą główną jest 5 tysięcy funtów, a zwycięzcy każdej kategorii otrzymają 500 funtów. W tegorocznej edycji zwyciężył użytkownik @darrenwilliamhall, który wygrał też w kategorii Zwierzęta. Darren zajmuje się fotografią psów profesjonalnie, a na jego profilu znajdziecie zdecydowanie więcej zdjęć uroczego pudla, który zapewnił mu zwycięstwo.© © @darrenwilliamhall / Zwycięzca konkursu i kat. Zwierzęta / [Photobox Instagram Photography Awards](https://www.instagram.com/p/BogsNYjHHZ1/?takenby=photoboxuk)
Zobaczcie zwycięskie zdjęcia z pozostałych kategorii: Podróże, Moda, Miłość, Krajobraz, Festiwale, Bez filtra, Sztuka Kultura Styl, Sport i Rodzina. Wszystkie finałowe zdjęcia możecie zobaczyć na stronie konkursu.
Zobaczcie zwycięskie zdjęcia z pozostałych kategorii: Podróże, Moda, Miłość, Krajobraz, Festiwale, Bez filtra, Sztuka Kultura Styl, Sport i Rodzina. Wszystkie finałowe zdjęcia możecie zobaczyć na stronie konkursu.© © @swendeluk/ I miejsce w kat. Sztuka Kultura Styl / [Photobox Instagram Photography Awards](https://www.instagram.com/p/BogsNYjHHZ1/?takenby=photoboxuk)
Obraz
© © @eclectic_street / I miejsce w kat. Rodzina / [Photobox Instagram Photography Awards](https://www.instagram.com/p/BogsNYjHHZ1/?takenby=photoboxuk)
Obraz
© © @deadbeat.disco/ I miejsce w kat. Moda / [Photobox Instagram Photography Awards](https://www.instagram.com/p/BogsNYjHHZ1/?takenby=photoboxuk)
Obraz
© © @saian_vergne/ I miejsce w kat. Festiwale / [Photobox Instagram Photography Awards](https://www.instagram.com/p/BogsNYjHHZ1/?takenby=photoboxuk)
Obraz
© © @bam_perspectives/ I miejsce w kat. Sport / [Photobox Instagram Photography Awards](https://www.instagram.com/p/BogsNYjHHZ1/?takenby=photoboxuk)
Obraz
© © @gilles.guilbert.photographies/ I miejsce w kat. Podróże / [Photobox Instagram Photography Awards](https://www.instagram.com/p/BogsNYjHHZ1/?takenby=photoboxuk)
Obraz
© © @matthias_magen/ I miejsce w kat. Miłość / [Photobox Instagram Photography Awards](https://www.instagram.com/p/BogsNYjHHZ1/?takenby=photoboxuk)
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)