Zobacz, jak wygląda Maroko w jakości 8K/60p. Coś pięknego!

Zobacz, jak wygląda Maroko w jakości 8K/60p. Coś pięknego!

Zobacz, jak wygląda Maroko w jakości 8K/60p. Coś pięknego!
Źródło zdjęć: © © Jacob i Katie Schwarz / [YouTube](https://www.youtube.com/watch?v=hVvEISFw9w0)
Monika Homan
25.07.2018 07:52, aktualizacja: 25.07.2018 09:52

Piękne ujęcia z różnych miejsc świata to specjalność Jacoba i Katie Schwarzów. Tym razem zabiorą was w podróż po pięknym Maroko. Jeśli nie byliście jeszcze na urlopie, zobaczcie koniecznie ten film nakręcony w rozdzielczości 8K.

Maroko jest krajem Afryki północnej, który dzieli od Europy zaledwie 15 kilometrów. To bardzo popularny kierunek urlopowy. Choć nie jest daleko, kojarzy nam się z ciepłym klimatem oraz egzotycznymi widokami. Wyjątkowo łatwo się tam dostać - można przepłynąć promem, który w miejscowości Algeciras, w Hiszpanii pływa mniej więcej co godzinę. W przypadku wizyt na mniej niż 90 dni wiza nie jest wymagana.

Morocco 8K HDR 60FPS (FUHD)

Zobaczcie, jak wygląda Maroko na filmie nakręconym w rozdzielczości 8K w 60 klatkach na sekundę. Jacob i Katie Schwarz na swoim kanale na YouTube publikują świetne filmy z różnych części świata.

Obraz
© © Jacob i Katie Schwarz / [YouTube](https://www.youtube.com/watch?v=hVvEISFw9w0)

W swoim filmie, nakręconym podczas podroży po Maroko, przedstawiają ten kraj w piękny sposób. Odwiedzili między innymi pustynie, ulice Marakeszu, Fez, Warzazat, czy błękitne miasto Szafszawan. Miejsca egzotyczne i bardzo urokliwe.

Obraz
© © Jacob i Katie Schwarz / [YouTube](https://www.youtube.com/watch?v=hVvEISFw9w0)

Do nakręcenia tego filmu Jacob i Katie wykorzystali kamerę RED z matrycą Monstro 8K VV Vista Vision oraz obiektywy Canon EF 16-35 mm f/2.8 oraz Canon EF 70-200 f/2.8.

Film robi wrażenie nawet w Ful HD, więc jeśli nie macie możliwości obejrzeć go w większej rozdzielczości to nie przejmujcie się - i tak jest piękny.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)