Zobacz świetne kadry i Rio w tilt-shift [time-lapse]

Zobacz świetne kadry i Rio w tilt-shift [time-lapse]

"The City of Samba" - kadr
"The City of Samba" - kadr
Piotr Dopart
29.02.2012 10:33, aktualizacja: 29.02.2012 11:33

Dawno nie było u nas porządnego wideo nakręconego w technice tilt-shift. Niniejszym naprawiam to niedopatrzenie: zobaczcie świetny time-lapse, na którym słynny karnawał w Rio wygląda jak impreza miniaturowych zabawek.

Dawno nie było u nas porządnego wideo nakręconego w technice tilt-shift. Niniejszym naprawiam to niedopatrzenie: zobaczcie świetny [time-lapse](http://fotoblogia.pl/search/?q=time lapse), na którym słynny karnawał w Rio wygląda jak impreza miniaturowych zabawek.

Powstanie filmu poklatkowego "The City of Samba" zawdzięczamy pracy dwóch osób. Keith Loutit i Jarbas Agnelli ustrzelili materiał podczas ubiegłorocznego pobytu w Rio de Janeiro, a następnie opatrzyli muzyką skomponowaną przez drugiego z panów.

Efekt? Świetnie zmontowany, obfitujący w wiele ciekawych smaczków i niezmiernie atrakcyjny wizualnie film, który z pewnością obejrzycie z frajdą.

A jeśli to Wam nie wystarczy, możecie wejść na stronę keithloutit.com, gdzie znajdziecie więcej ciekawych zdjęć tego samego autora. Zapraszam do oglądania:

Źródło: Vimeo

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)