Zobacz wczesne zgłoszenia do Sony World Photography Awards 2019

Zobacz wczesne zgłoszenia do Sony World Photography Awards 2019

World Photography Organisation ogłosiła ostatnio kto zasiądzie w jury 2019 Sony World Photography Awards - jednego z najważniejszych i najbardziej różnorodnych konkursów fotograficznych na świecie. Przy okazji organizatorzy konkursu opublikowali kilkanaście zdjęć, zgłoszonych do najnowszej edycji w kategorii Open.
World Photography Organisation ogłosiła ostatnio kto zasiądzie w jury 2019 Sony World Photography Awards - jednego z najważniejszych i najbardziej różnorodnych konkursów fotograficznych na świecie. Przy okazji organizatorzy konkursu opublikowali kilkanaście zdjęć, zgłoszonych do najnowszej edycji w kategorii Open.
Źródło zdjęć: © © Gaetano Dario Gargiulo / [Sony World Photography Awards 2019](https://www.worldphoto.org/sonyworldphotographyawards)
Monika Homan
12.10.2018 09:23, aktualizacja: 12.10.2018 11:23

Koniec zgłoszeń do 2019 Sony World Photography Awards zbliża się wielkimi krokami. Organizatorzy ogłosili listę jurorów i przy tej okazji zaprezentowali kilka zdjęć, które zgłoszono do najnowszej edycji konkursu.

Konkurs Sony World Photography Awards podzielony jest na 4 kategorie: Proffesional, Open, Youth - dla młodzieży w wieku 12-19 lat, oraz Student, a te na kolejne podkategorie.
Konkurs Sony World Photography Awards podzielony jest na 4 kategorie: Proffesional, Open, Youth - dla młodzieży w wieku 12-19 lat, oraz Student, a te na kolejne podkategorie.© © Sebastien Leban / [Sony World Photography Awards 2019](https://www.worldphoto.org/sonyworldphotographyawards)
Przewodniczącym jury w kategorii profesjonalnej został Mike Trow, a obok niego zasiądą: Erin Barnett, Brendan Embser, Emma Lewis i Isabella van Marie. W kategorii Open i Youth głównym sędzią będzie Rebecca McClelland, natomiast w kategorii Student prace będą oceniać: Jason Baron, Bruno Bayley oraz Jeff Hamada. Jeśli jesteście ciekawi biografii sędziów, możecie je sprawdzić na stronie internetowej.
Przewodniczącym jury w kategorii profesjonalnej został Mike Trow, a obok niego zasiądą: Erin Barnett, Brendan Embser, Emma Lewis i Isabella van Marie. W kategorii Open i Youth głównym sędzią będzie Rebecca McClelland, natomiast w kategorii Student prace będą oceniać: Jason Baron, Bruno Bayley oraz Jeff Hamada. Jeśli jesteście ciekawi biografii sędziów, możecie je sprawdzić na stronie internetowej.© © Marco Gaiotti / [Sony World Photography Awards 2019](https://www.worldphoto.org/sonyworldphotographyawards)
To zaszczyt być poproszonym o to, aby zostać przewodniczącym sędziów w konkursie Sony World Photography Awards Professional. To, co sprawia, że ten konkurs jest tak ekscytujący, to zakres tematów i globalny zasięg wybranych historii i zdjęć. Moja rada dla uczestników to ostrożny wybór kategorii i wiara w swoją historię. Pokaż, jak widzisz świat i unikaj banału. Techniki i style fotografii stają się coraz bardziej ryzykowne i dynamiczne, dlatego niezbędna jest także doskonałość techniczna. - powiedział przewodniczący jury profesjonalnego.
To zaszczyt być poproszonym o to, aby zostać przewodniczącym sędziów w konkursie Sony World Photography Awards Professional. To, co sprawia, że ten konkurs jest tak ekscytujący, to zakres tematów i globalny zasięg wybranych historii i zdjęć. Moja rada dla uczestników to ostrożny wybór kategorii i wiara w swoją historię. Pokaż, jak widzisz świat i unikaj banału. Techniki i style fotografii stają się coraz bardziej ryzykowne i dynamiczne, dlatego niezbędna jest także doskonałość techniczna. - powiedział przewodniczący jury profesjonalnego.© © Pang Xiao Zhong / [Sony World Photography Awards 2019](https://www.worldphoto.org/sonyworldphotographyawards)
Zgłoszenia do konkursu są wciąż otwarte. Termin nadsyłania prac upływa 30 listopada dla kategorii Student, 4 stycznia dla Open i Youth oraz 11 stycznia dla Proffesional. Możecie ich dokonać przez stronę internetową.
Zgłoszenia do konkursu są wciąż otwarte. Termin nadsyłania prac upływa 30 listopada dla kategorii Student, 4 stycznia dla Open i Youth oraz 11 stycznia dla Proffesional. Możecie ich dokonać przez stronę internetową.© © Matthew Cattell / [Sony World Photography Awards 2019](https://www.worldphoto.org/sonyworldphotographyawards)
Obraz
© © Pedro Luis Ajuriaguerra Saiz / [Sony World Photography Awards 2019](https://www.worldphoto.org/sonyworldphotographyawards)
Obraz
© © Polly Rusyn / [Sony World Photography Awards 2019](https://www.worldphoto.org/sonyworldphotographyawards)
Obraz
© © Aleksandr Reshnia / [Sony World Photography Awards 2019](https://www.worldphoto.org/sonyworldphotographyawards)
Obraz
© © Christopher Comeso / [Sony World Photography Awards 2019](https://www.worldphoto.org/sonyworldphotographyawards)
Obraz
© © Christy Lee Rogers / [Sony World Photography Awards 2019](https://www.worldphoto.org/sonyworldphotographyawards)
Obraz
© © arco Marcone / [Sony World Photography Awards 2019](https://www.worldphoto.org/sonyworldphotographyawards)
Obraz
© © Hasan Torabi / [Sony World Photography Awards 2019](https://www.worldphoto.org/sonyworldphotographyawards)
Obraz
© © Nicholas E Jones / [Sony World Photography Awards 2019](https://www.worldphoto.org/sonyworldphotographyawards)
Obraz
© © Patrik Szeleczkei / [Sony World Photography Awards 2019](https://www.worldphoto.org/sonyworldphotographyawards)
Obraz
© © Sohail Inzaman / [Sony World Photography Awards 2019](https://www.worldphoto.org/sonyworldphotographyawards)
Obraz
© © [Sony World Photography Awards 2019](https://www.worldphoto.org/sonyworldphotographyawards)
Obraz
© © Tonino Vicari / [Sony World Photography Awards 2019](https://www.worldphoto.org/sonyworldphotographyawards)
Obraz
© © Xin Cheng / [Sony World Photography Awards 2019](https://www.worldphoto.org/sonyworldphotographyawards)
Obraz
© © Zarni Myo Win / [Sony World Photography Awards 2019](https://www.worldphoto.org/sonyworldphotographyawards)
Obraz
© © Huamin Luo / [Sony World Photography Awards 2019](https://www.worldphoto.org/sonyworldphotographyawards)
Obraz
© © Yi Han / [Sony World Photography Awards 2019](https://www.worldphoto.org/sonyworldphotographyawards)
Obraz
© © Donald Yip / [Sony World Photography Awards 2019](https://www.worldphoto.org/sonyworldphotographyawards)
Obraz
© © Francesco Saverio Lopazio / [Sony World Photography Awards 2019](https://www.worldphoto.org/sonyworldphotographyawards)
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)